logo

reklam

SASA, ünlülerin uğrak yeri olmaya devam ediyor

1 RAFET EL ROMAN

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Süleyman Demirel, Yeni Türkü Grubu, Tarık Akan ve Keremcem ve Rafet El Roman’da yemek molasını SASA’da verdi.

 SASA, ünlülerin uğrak yeri olmaya devam ediyor

 İstanbul-Ankara arasında Sapanca İlçesi’nde yer alan Sasa Deluxe Sapanca Tesisleri; siyasetçi ve ünlülerin uğrak yeri olmaya devam ediyor.

2 KEREMCEM

 Yemek molası ve sohbet

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, eski Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel’in de Ankara’dan İstanbul’a giderken uğradığı Sasa Deluxe Sapanca Tesisleri’ne Yeni Türkü Grubu, Sinema Sanatçısı Tarık Akan ve Pop Müziği Sanatçısı Keremcem’den sonra hafta sonu da Ünlü Şarkıcı Rafet El Roman’da yemek molası verdi. Misafirlerini en iyi şekilde ağırlayan Sasa Deluxe Halkla ilişkiler Sorumlusu Organizatör Emrah Pehlivanoğlu; Rafet El Roman’la bol bol sohbet ett. Sasa Deluxe Tesisleri’ne ilk defa geldiğini söyleyen ünlü sanatçı Rafet El Roman, özellikle tesisin mimarisinden ve Sapanca gölünden etkilendiğini dile getirdi. Sasa Deluxe tesislerindeki havuzlu organizasyon alanı için çok iyi bir çalışma olduğunu söyleyen Rafet el Roman, “Burası organizasyonlar için masal güzelliğinde” dedi. Bunun üzerine  Girişimci Organizatör Emrah Pehlivanoğlu ünlü şarkıcıdan önümüzdeki zamanlar için konser sözü aldı. Pehlivanoğlu, hoş bir sohbetin ardından tesisten ayrılan ünlü sanatçıya aracına kadar eşlik etti.

4 YENİ TÜRKÜ (1)

Share
1960 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ