logo

reklam

SASKİ’den Türkiye’ye Örnek Depolama Alanı

SASKİ Depolama Sahası’nda incelemelerde bulunan Başkan Toçoğlu, “Depolama sahamızda projelerimizde kullandığımız tüm malzemeleri muhafaza etmekteyiz. Yaklaşık 600 çeşit malzemeyi alanımızda depoluyoruz. Bu şekilde teçhizatla ilgili herhangi bir sorun yaşamadan proje süreçlerine işlerlik kazandırıyoruz” dedi.

2-47

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Hanlı Mahallesi’nde bulunan SASKİ Depolama Sahası’nda incelemelerde bulundu. Depo alanı ile ilgili SASKİ Genel Müdürü Rüstem Keleş’ten bilgiler alan Başkan Toçoğlu, “Hanlı Mahallesi’nde modern bir depolama sahası inşa ettik. Şehrimizin tamamındaki altyapı yatırımlarımızda kullanılacak gerekli malzemelerimizi depo sahasından anında temin edebiliyoruz” diye konuştu.

7-8

600 çeşit Malzeme Depolanıyor

Başkan Toçoğlu, “Depolama sahamızda SASKİ hizmetlerinde kullandığımız tüm malzemeleri muhafaza etmekteyiz. Yaklaşık 600 çeşit malzemeyi alanımızda depoluyoruz. Çalışma yaptığımız bölgelere gerekli tüm malzemeler buradan sevk ediliyor. Bu şekilde teçhizatla ilgili herhangi bir sorun yaşamadan proje süreçlerine işlerlik kazandırıyoruz. Zamandan da tasarruf etmiş oluyoruz. Depomuz açık ve kapalı alan olmak üzere yaklaşık 100 bin metrekare alan üzerine inşa edildi. SASKİ’nin Türkiye’ye örnek bir depolama alanına sahip olduğunu ifade edebiliriz. Depo alanında iş güvenliği konusunda da gerekli önlemleri alıyoruz” ifadelerini kullandı.

Share
469 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ