logo

reklam

SAÜ ÜLKÜCÜLERİ‏ TEPKİLERİ…!!!

Hepinizin malumu olduğu üzere hain terör bir kez daha kalleşliğini göstermiştir. Daha dün üniversitede öğrenci rolüne bürünmüş bir hain 37 canımızı aramızdan almıştır. Yıllardır söylememize rağmen henüz yeni farkına varıldığı üzere Türkiye de terör herhangi bir bölge veya kurum ayrımı yapmadan her yere dağılmış ve kendisini bizden biri gibi göstermiştir. Milliyetçi Ülkücü Hareket bu hainleri yıllarca deşifre etmiş bu uğurda toprağa Fırat’lar vermiş fakat yetkili merciler bu kalleşleri görmemezlikten gelmiştir. Milletimiz de yıllarca uyutulmuş ve bu uyku haline razı gelmiştir. Milletimiz üzerindeki umursamazlık, bencillik, korku ve uyku hali devam ettiği sürece maalesef daha çok canlar yitireceğimiz bir gerçektir. Kendisini eğlence sektörüne, internete kaptıran gençliğimiz milletimiz üzerine uygulanan psikolojik savaşı kaybetmek üzeredir. Bizler bu savaşın farkında olup hain odaklar karşısında dik durmaya korkmadan devam etmekteyiz. Her ne kadar milletimiz bizi yanlış tanısa da vatanımızuğrunda savaşın en ön saflarında yer almaya devam edeceğiz.

12834522_1324841657531172_1101612772_n 12380439_1324841560864515_1657743221_n

Türk milletini silahla yok edemeyeceğini anlayan şeytanın ortakları gerek içerden gerek dışardan sinsi bir şekilde milli ve manevi duygularımızı köreltmek için çalışmaktadır. Bizlere dünya zenginlikleri ve zevki sefa içinde bir yaşam sunarak ahlak ve kültürümüzü elimizden almak istemektedirler. Nitekim milletimiz için bu iki hayati değer bugün hiçbir anlam ifade etmemektedir. Aileler çocuklarına gerektiğinde Allah yolunda savaşmayı değil en ufak bir olayda kaçmayı öğütler hale gelmiştir. Milli ve manevi değerlerine sahip çıkmalarını değil kendi hayatlarını kurtarmalarını nasihat eder olmuştur. Unutulmamalıdır kihakiki kurtuluş bu dünyada değil yalnız ve yalnızca Allah ın katındadır. Allah yolunda mücadele etmedikçe dünya menfaatlerinin bizlere hiçbir faydası yoktur.

İşte bu değerlerin yitirilmesi bazı kendini bilmezleri derin bir sapkınlığa götürmüştür. Bu sapkınlık Ankara da patlayan bir bomba,  Karaman da 45 öğrenciye cinsel istismar olarak tezahür etmiştir. Bizlerin gözünde her iki olayda şeytanidir. Artık milletimizin uyanması gerekmektedir. Şeytanın ortaklarına müsaade etmemesi gerekmektedir. Hak yolunda Allah tan başka kimseden korkmadan birbirine bağlanması ve cihat etmesi gerekmektedir. Kendimizi sorguya çekme vakti gelmiştir. Bir an daha ihmale zaman yoktur. Bu kansızlara gereken cevap verilmelidir. Allah  yolunda yüzyıllarca kendini feda eden şerefli ecdadın torunları olarak bizler de herşeyimizi feda etmeyi göze almalıyız. Allah tüm şehitlerimiz rahmet yaralılarımıza acil şifalar ihsan eylesin.

Share
459 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ