logo

reklam

Seçimde 1575 Polis Görevli Olacak…

İl Emniyet Müdürü Osman Babadağı, şube müdürleri ve personel 10 Ağustos’ta yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı seçimi için alınacak güvenlik önlemlerini Emniyet Müdürlüğü MOBESE toplantı salonunda konuştu.

140808107

 

Konuyla ilgili emniyetten yapılan açıklama şu şekilde:

“10 Ağustos 2014 Pazar günü yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı Seçimlerinin demokratik, sağlıklı ve güvenli bir ortamda gerçekleşmesini sağlamak, kamu huzuru ve güvenliğinin sağlanması amacıyla, 06.08.2014 günü, İl Emniyet Müdürlüğümüz MOBESE Toplantı salonunda ve Emniyet Müdürlüğü brifing salonunda Sayın İl Emniyet Müdürümüzün Başkanlığında, Emniyet Müdür Yardımcıları, Şube Müdürleri, İlçe Emniyet Müdürleri ve Amirleri ile diğer tüm rütbeli personelin katılımıyla, Seçim güvenliği toplantısı düzenlenmiştir.

Yapılan toplantıda seçim ile alınması gereken tedbirler ile personelin üzerinde hassasiyetle durması gereken konular vurgulanarak seçim güvenliğinin sağlanması hedeflenmiş, bu doğrultuda gereken tedbirlerin alınması planlanmıştır.

Alınan tedbirler doğrultusunda Cumhurbaşkanlığı seçimleri ile ilgili olarak İlimiz Merkezi (Adapazarı, Arifiye, Erenler ve Serdivan) polis sorumluluk bölgesinde 1020 personelimiz ile,

Ayrıca diğer ilçelerimizdeki polis sorumluluk bölgesinde 535 görevlimiz ile gerekli emniyet tedbirleri alınacaktır”

 

Share
408 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ