logo

reklam

Şenol: “Arifiye’de İlk İşim Ulaşım Sorununu Çözmek”

70b256b16fda01c18cd7789ca02e43a8şenolMHP Arifiye Belediye Başkan adayı Ataman Suat Şenol katıldığı radyo programında, seçildiği takdirde ilk işinin Arifiye’de ulaşım sorununu çözmek olduğunu söyledi.

89.3 Radyo Net’de Hülya Sürücü ile Detay Programı’na konuk olan Şenol, Adaray sisteminin başarısız olduğunu öne sürerek, bu sistemin başarılı olabilmesi için tren güzergahının Karaman ve Korucuk’a uzatılması gerektiğini kaydetti. Şenol canlı yayında ayrıca, seçildiği takdirde ilçeyi kuzey ve güney istikametinde ikiye bölen tren yolunu otobanın yan tarafına taşımayı düşündüğünü söyledi.

Radyo Programında, belediye başkanı seçildiği takdirde Arifiye’ye özellikle tarım alanında yatırımlar yapmayı düşündüğünü anlatan Ataman Suat Şenol, gençlere ve kadınlara yönelik projeleri de hayata geçirmeyi planladıklarını ifade etti.

“MEVCUT BAŞKAN BAŞARISIZ”

MHP Arifiye Belediye Başkan adayı Şenol, Hülya Sürücü ile Detay Programı’nda, başkan seçildiği takdirde Arifiye’de ulaşım sorununu çözeceğini, istihdama yönelik projelerle işsizliğe çözüm bulmaya çalışacağını açıkladı. Arifiye’de mevcut başkanın başarısız olduğunu ve somut projeleri hayata geçiremediğini öne süren Şenol, süs bitkiciliğinde Sakarya’nın marka olma yolunda ilerlediğini ifade ederek, bu konuda proje bazında çalışmalar planladığını söyledi.

ADARAY SİSTEMİNDE BAŞARI SAĞLANAMADI

Adaray sistemini daha randımanlı hale getirmeyi düşündüğünü anlatan Şenol, “Trenler boş gidip boş geliyor. Halkın geneli halk otobüslerini tercih ediyor. Bu da sistemin başarısız olduğunu gösteriyor. Adaray sistemi bana göre başarısız olmuştur. Bu sistemi başarılı kılabilmek için rayı uzatıp Korucuk ve Karaman’a götürmek daha yararlı olur inancındayım” şeklinde konuştu.

“HEDEFİMDE MİLLETVEKİLLİĞİ YOK”

Hedefinde milletvekilliği olmadığını, sadece belediye başkanlığını kazanmak istediğini belirten Ataman Suat Şenol, “Eğer seçilemezsem partimdem istifa etmem, kırılmam, darılmam. Buradaki başarı veya başarısızlık bana ve ekibime ait olur. Bundan genel merkez sorumlu olamaz” dedi.
Şenol yayında ayrıca, ortak akılla hareket edeceklerini ve Sakarya nehrini Arifiye’ye kazandıracaklarını söyledi.  Ataman Suat Şenol son olarak, partisinin verdiği görevi yerine getirmek için aday olduğunu, bilgi ve tecrübelerini, Arifiye’yi daha ileriye götürmek adına kullanmayı istediğini söyledi.

Haber: Hülya Sürücü

Share
708 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ