logo

reklam

Sepaş Enerji ‘İNTEMAK’15 Fuarı’nda

Sepaş Enerji (İNTEMAK ‘15) Fuarı’nda müşterilerine sunduğu “EN” tarifesi ve sunduğu yenilik çözümleri ile en çok ilgi çeken enerji şirketi oldu.

Sepaş-Enerji-fuarda-en-cok-dikkat-ceken-şirket-oldu-1-1

Hizmetlerini Türkiye’nin önde gelen sanayi gruplarından Akkök Grubu ve Avrupa’nın lider enerji şirketlerinden CEZ Grubu’nun oluşturduğu AkCez Ortak Girişim Grubu’nun güç birliği ile Türkiye’nin dört bir yanına ulaştıran Sepaş Enerji’nin, uzman satış ekibi İNTEMAK’15 fuarı etkinliği süresince stantlarına büyük ilgi gösteren ve bilgi almak için gelen müşterileri ve ziyaretçileriyle yakından ilgilendi.

Marmara’dan Türkiye’ye uzanan enerji hattında yer alan ve elektrik perakende satış sektöründeki mevcut konumunu liderliğe ve müşterilerine sunduğu “EN” tarifesiyle tecrübesi ve uzmanlığıyla müşteri odaklılığını ve müşteriye uygun enerji sağlama kabiliyetini en üstün seviyeye taşımayı  hedefleyen Sepaş Enerji, katıldığı bu fuarla Türkiye’nin enerji kaynaklarını en verimli ve en etkin şekilde kullanan enerji şirketlerinden biri olduğunu müşterilerine ve paydaşlarına bir kez daha gösterdi.

56

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Uluslararası Fuar Alanı’nda gerçekleşen Doğu Marmara Makine, Yapı Teknolojileri ve Ürünleri, İnşaat Makine ve Ekipmanları, İş Makineleri İhtisas Fuarı’na (İNTEMAK ‘15) toplamda 117 ticaret ve sanayi kuruluşu katıldı. Enerji şirketi olarak katılımcı şirketler arasında yüksek müşteri memnuniyeti hedefi doğrultusunda sunduğu yenilikçi çözümleri ile dikkat çeken Sepaş Enerji, online işlemler merkezinden müşterilerin bütçe planlamasını kolaylaştırmaya yönelik çalışmalara ve ihtiyaca yönelik hazırladıkları tarife seçeneklerine kadar kurdukları geniş hizmet ağı hakkındaki detaylı bilgileri uzman satış ekibiyle birlikte fuarda ziyaretçilere tüm ayrıntılarıyla aktardılar.

Sepaş Enerji yalnızca elektrik satışı değil, elektrik enerjisi kullanımı ile ilgili de gerçekleştirdikleri danışmanlık hizmetleriyle, İNTEMAK’15 fuarında farkındalık sağladı.

 

Share
501 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ