logo

reklam

SEPAŞ’tan Tüketici Bilinçlendirme Kampanyası

sakarya_ticaret1

Müşterilerine her zaman kaliteli hizmet sunmayı hedefleyen Sakarya Elektrik Perakende Satış A.Ş. (SEPAŞ), müşterilerini yeni gelişen elektrik piyasası hakkında bilinçlendirmeye ağırlık vereceğini açıkladı. SEPAŞ ayda 150 TL ve üzerinde fatura ödemesi olan vatandaşlara “SEPAŞ’a gelin ucuz elektriğe geçin” kampanyası devam ediyor.

SEPAŞ,  geçmişten güç alan ve uluslararası işbirliğine dayanan güçlü yapısı ile Türkiye de inşaa edilen elektrik enerjisindeki serbest rekabet piyasasının öncü şirketi olarak, tüketicileri de bilinçlendirmek üzere serbest tüketici kavramının vatandaşlarımız tarafından daha iyi anlaşılır olması için kampanya başlatıyor. Öncelikle SEPAŞ Ödeme Noktalarında fatura ödemelerini yapan vatandaşların bilinçlendirilmesi amaçlı çalışanlarına da eğitimler vermeye başlayan SEPAŞ piyasa koşullarının bilinçli tüketicilerle de ülkemizde en iyi şekilde yerleşmesi ve işler hale gelmesi için şirket çalışanları ve iş paydaşları ile büyük bir sinerji yaratmak üzere gerekli çalışmaları yapmaya başladığını açıkladı. SEPAŞ yetkilileri yapılan açıklamada, sadece bölgelerini  değil Türkiye’yi hedeflediklerini, tüm bölgelerde tüketicilerin bilinçlenmeleri, en güvenilir ve ekonomik koşullarda elektrik enerjisini piyasaya sunan  SEPAŞ’ın bu yönde  bilinçlendirme kampanyası çalışmalarını sürdüreceğini belirttiler.

EPDK’nın elektrik dağıtım şirketlerinin “dağıtım faaliyeti” ile “perakende satış faaliyetinin” farklı şirketler üzerinden yürütülmesi kararı kapsamında faaliyet ayrışmasına gidilmiş ve Sakarya Elektrik Perakende Satış A.Ş. (SEPAŞ) yeni perakende satış şirketi olarak,  1 Ocak 2013 tarihinden itibaren hizmet vermeye başlamıştı. Ulusal ve uluslararası işbirliklerinin desteğiyle enerji sektöründe lider şirketlerden biri olmayı hedefleyen SEPAŞ, Kocaeli, Sakarya, Bolu ve Düzce illeri dışında da tüm Türkiye çapında elektrik satış faaliyetlerini de sürdürüyor.

SEPAŞ HAKKINDA

Türkiye’de her geçen gün gelişerek büyüyen “elektrik perakende satış” sektörünün genç oyuncularından Sepaş, Türkiye’nin önde gelen sanayi gruplarından Akkök Şirketler Grubu ile Avrupa’nın lider enerji şirketlerinden CEZ Grubu’un oluşturduğu AkCez ortak girişimi bünyesinde hizmet vermektedir.

Enerji Piyasası Düzenleme Kurulu’nun “Dağıtım ve Perakende Satış Faaliyetlerinin Hukuki Ayrıştırmasına İlişkin Usul ve Esaslar” kararına göre dağıtım şirketinden ayrılarak 1 Ocak 2013 tarihinde kurulan SEPAŞ sadece Adapazarı, Kocaeli, Bolu ve Düzce’de değil; Türkiye’nin dört bir yanındaki müşterilerine hizmet verme hedefiyle çalışma alanını her geçen gün genişletmektedir.

AKKÖK ŞİRKETLER GRUBU

Temelleri 1952 yılında atılan Akkök Şirketler Grubu’nun, biri yurt dışında olmak üzere aktif faaliyet gösteren 17 ticaret ve sanayi şirketi ve farklı sektörlerde toplam 18 üretim tesisi bulunmaktadır. Küreselleşme, uluslararası rekabet ve dünya ekonomisindeki entegrasyon süreci grubu, belirli sektörlere yöneltmiş; kimya, enerji, gayrimenkul odaklanılan alanlar olarak belirlenmiştir.

CEZ GROUP

Avrupa’nın en büyük on enerji şirketi arasında yer alan CEZ, toplam 55 üretim tesisine sahiptir. CEZ, Çek Cumhuriyeti’nin yanı sıra, Orta ve Güneydoğu Avrupa’da 15 ülkede faaliyet göstermektedir. Avrupa’nın en kârlı enerji şirketi olan CEZ, yaklaşık 7 milyon aboneye ve 14.300 MW’ın üzerinde kurulu güce sahiptir.

SEPAŞ YÖNETİM KURULU

Ahmet Ümit Danışman Yönetim Kurulu Başkanı

Vratislav Domalip Yönetim Kurulu Başkan Vekili

Serhan Gençer Yönetim Kurulu Üyesi

M.Selim Güven Yönetim Kurulu Üyesi

Jindrich Weiss Yönetim Kurulu Üyesi

Roman Grunt Yönetim Kurulu Üyesi

Rostislav Diza Genel Müdür

Mustafa Ensari Genel Müdür Vekili

 

“444 5 186”

SEPAŞ ÇAĞRI MERKEZİ’NDEN

 BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ.

SEPAŞ MERKEZ

Adres : Karabaş Mh. Hafız Selim Sk.D-100 Karayolu Üstü No:14 Ofis:26-27

İzmit Kocaeli /TÜRKİYE

Tel : “444 5 186”

E-mail : info@sepas.com.tr

SAKARYA SATIŞ OFİSİ

Adres : Orhangazi Cd. Trafo Tesisleri No:72 PK:160 54100

Maltepe Sakarya / TÜRKİYE

KOCAELİ SATIŞ OFİSİ

Adres : Körfez Mh.Şehit Rafet Karacan Cd. Yüce Rıfat Sk. No:10 Kandıra Sapağı

İzmit-KOCAELİ

GEBZE SATIŞ OFİSİ

Adres : Arap Çeşme Mh.Gençlik Cd. No: 20

GEBZE/KOCAELİ

DÜZCE SATIŞ OFİSİ

Adres : Kültür Mh. M.Akif Cd. No: 15/A 81100

DÜZCE

BOLU SATIŞ OFİSİ

Adres : Beşkavaklar Mh. Devlet Hastanesi Yolu 14300

BOLU

Share
1481 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ