logo

reklam

SERDİVAN’ da BÜYÜK BULUŞMA!…

Aday adaylığı dosyasını verdiği günden bugüne 195 gündür dur durak bilmeyen dağ bayır koşan CHP Serdivan belediye başkan adayı Atilla Albuyur  ilçe örgütünün düzenlediği dayanışma yemeğine CHP’ nin çok önemli ve değerli isimlerini davet etti.

140211212 140211213

16 Şubat 2014 Pazar günü Selahiye / HANEDAN tesislerinde verilecek olan dayanışma yemeğine SAKARYA Milletvekilimiz Sayın Engin ÖZKOÇ’ un rica ve girişimleri ile CHP Gurup başkan vekili sayın Muharrem İNCE, İstanbul Milletvekili ve Üsküdar Belediye başkan adayı sayın, İlhan ÖZKES, İstanbul’ un Sakaryalı Milletvekili sayın Faik TUNAY’ ın katılacağı dayanışma yemeği saat 18:00’ de başlıyor.

 Büyükşehir belediye başkan adayı sayın Ecevit KELEŞ ve ilçe adaylarının da katılacağı dayanışma yemeğinde SERDİVAN için projelerini de açıklayacak olan CHP Serdivan adayı Atilla Albuyur, gecenin çok renkli geçeceğini ve gündem yaratacak bir etki bırakacağını söyledi.

 Biletli olarak düzenlenen dayanışma yemeğine tüm SERDİVAN halkının, Esnafının, Muhtarların, STK’ ların ve meslek gurubunun davet edildiğini vurgulayan Albuyur, bunun bir parti yemeği olmadığını değişim arzusu içinde olan ve Serdivan’ ın kent kimliğine kavuşmasını isteyen herkesin davetli olduğunu söyledi.

 Çevre bilinci ile yetişen, Spor kültürü ile gelişen, bilim ve sanat ile buluşan bir SERDİVAN nesli için geliyoruz diyen Albuyur herkesin ve herkesimin adayı olmak istediğini vurguladı.

Share
565 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ