logo

reklam

SESOB BAŞKANI HASAN ALİŞAN

SAKARYA İNTERNET SİTESİNİN DEĞERLİ OKUYUCULARI BİR ÇOĞUNUZUN,TANIDIĞI GİBİ,SAKARYATÜRK SİTESİNİN KURUCUSU OLAN,MERHUM HÜSNÜ KALKAN,SAĞLIĞINDA BANA,ŞUNLARI SÖYLERDİ;DAYI YAZILARINDA ASLA YAĞ ÇEKMEYECEKSİN.

AMA,SEZAR’IN HAKKINDA SEZAR’A VERECEKSİN.ÇÜNKÜ,BİZ HALKIN SESİYİZ.VEDE DOĞRU BİLDİĞİMİZ KİŞİLERİN YANINDAYIZ.DERDİ;HÜSNÜ KALKAN,YEĞENİM,GENÇ YAŞTA HAKKIN RAHMETİNE KAVUŞTU. ŞİMDİ,SAKARYATURK SİTESİNİ KIZI,ASLI KALKAN VE OĞLU ERKİN KALKAN VE BEN DAYILARI OLARAK TARAFSIZ BİR ŞEKİLDE YÜRÜTMEYE GAYRET EDİYORUZ.

DEĞERLİ OKUYUCULARIMIZ;

ZAMAN ZAMAN KÖŞEMDE,İNANDIĞIM BAZI ÖNEMLİ KİŞİLERİN,İCRAATLARINI KİŞİLİKLERİNİ TOPLUMA TANITMAYA ÇALIŞIRIM.İŞTE,BUGÜNKÜ,KÖŞE YAZIMDA, ( SESOB ) BAŞKANI HASAN ALİŞAN’DAN BAHSETMEK İSTİYORUM.HASAN ALİŞAN,UZUN YILLAR SAKARYA ESNAF SANATKARLAR ODA BİRLİK BAŞKANLIĞINI SÜRDÜRMEKTEDİR VE HALEN DEVAM EDİYOR.

SEÇİMLERDE,KARŞISINA PEK RAKİP ÇIKMAZ.ACABA,NEDEN DİYE DÜŞÜNENLER ÇOKTUR.HASAN ALİŞAN,SİVİL TOPLUM KURULUŞ DERNEKLERİN KONGRELERİNDE,DEVAN BAŞKANLIĞINA GETİRİLİR . VE GENEL KURUL KONGRESİNİ TARAFSIZ,AMMA AKILLI BİR ŞEKİLDE YÜRÜTÜR.

ÇÜNKÜ TECRÜBELİDİR BAZEN YAPTIĞI,ESPRİLERİYLE,KONGREYE KATILANLARI GÜLDÜRÜR. SEVECENDİR KONUŞMA VE CÜMLE KURMA YETENEĞİ MÜKEMMEL OLUP,ALÇAK GÖNÜLLÜDÜR.

BU NEDENLERDEN DOLAYI,HASAN ALİŞAN UZUN YILLAR,( SESOB ) BAŞKANLIĞINI SÜRDÜRÜR VE KARŞISINA RAKİP ÇIKMAZ.TIPKI SAKARYA BAYAN KUAFÖRLER ODASI BAŞKANI ALİ AK GİBİ.NE DİYELİM,BENCE HER İKİ KURULUŞUN BAŞKANLARINA BAŞARILAR DİLERİM .

YAZAN;İSMAİL AYDIN

Share
486 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ