logo

reklam

Söğütlü’de konuşan Başkan Toçoğlu,

“10 Ağustos Büyük Zaferin Adıdır”

SBB_3407

AK Parti İl Teşkilatı yoğun bir şekilde devam eden Cumhurbaşkanlığı seçim çalışmalarına Söğütlü’de devam etti. Kanaat önderleri, muhtarlar, STK ve mahalle temsilcilerinin bir araya geldiği istişare toplantısında konuşan Başkan Toçoğlu, “13 yıldır büyüyen, ekonomisi ile yükselen, demokrasisi ile örnek bir Türkiye’den bahsediyoruz” ifadelerini kullanırken; İl Başkanı Uncuoğlu, “Sakarya bu zamana kadar Sayın Başbakanımızın da ifade ettiği gibi her zaman AK Parti’nin yanın yer aldı” dedi.

AK Parti Sakarya İl Teşkilatı 10 Ağustos Cumhurbaşkanlığı seçimleri öncesinde temaslarını hızlandırdı, Söğütlü’de kanaat önderleri, muhtarlar, STK ve mahalle temsilcileri ile bir araya geldi. Söğütlü Park’ta gerçekleştirilen programda Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu’nun yanı sıra, AK Parti Sakarya İl Başkanı Recep Uncuoğlu, Söğütlü Belediyesi Başkanı Hüseyin Genç, AK Parti Söğütlü İlçe Başkanı Adem Fidan ile çok sayıda parti mensubu da yer aldı. Programın açılış konuşmasında söz alan İlçe Başkanı Fidan, millete hizmet yolunda Recep Tayyip Erdoğan’ın adaylığının önemli bir dönemeç olduğunun altını çizdi. Fidan’ın ardından söz alan Söğütlü Belediyesi Başkanı Hüseyin Genç ise Söğütlü’den Ankara’ya güçlü bir destek vereceklerini vurguladı.

SBB_3421

Halka Hizmet Hakka Hizmettir

Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, “Halka hizmeti Hakka hizmet olarak ifade eden Sayın Başbakanımız Cumhurbaşkanlığı’na aday oldu. 13 yıldır büyüyen ekonomisi ile yükselen demokrasisi ile örnek bir Türkiye’den bahsediyoruz. Artık gündemi belirlenen bir Türkiye yok. Gündem belirleyen bir Türkiye var. Her alanda yaşanan gelişmelere hepimiz çok yakında tanık oluyoruz. Sayın Başbakanımızın adaylığı sadece ülkemiz için değil gönül coğrafyamız içinde büyük öneme sahiptir. İnşallah Sakarya’dan çok büyük bir oy oranı ile Başbakanımızın yanında olacağız, büyük bir zafere imza atacağız. 10 Ağustos büyük bir zaferin adı olacak. Allah utandırmasın” diye konuştu.

SBB_3465

Büyüyen Güç Türkiye

Konuşmasına sandığa sahip çıkılmasına dikkat çekerek başlayan İl Başkanı Uncuoğlu ise, demokrasilerde sandığın en önemli basamak olduğunu ifade etti. Uncuoğlu, “AK Parti Sakarya Teşkilatı olarak 10 Ağustos’a hazırız. İnşallah büyük dava adamını, değerli Başbakanımızı güçlü desteğimiz ile Cumhurbaşkanlığına taşıyacağız. Artık eski Türkiye yok. Her alanda büyüyen, ekonomisi ile büyüme oranları ile örnek bir Türkiye tablosu var. Sakarya bu zamana kadar Sayın Başbakanımızın da ifade ettiği gibi daima AK Parti’nin yanın yer aldı. Bu istikrar ve güven ortamının devam etmesi için milletin adamı Sayın Başbakanımıza güçlü bir ses vereceğiz. Seçimlerin ülkemize hayırlar getirmesini diliyorum” şeklinde konuştu.

Share
401 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ