logo

reklam
02 Kasım 2014

Soma’yı unutmadılar…

 

Sakaryalı TV Programcısı ve Trabzonsporlu taraftarlardan örnek davranış;

Sakarya’nın yetiştirdiği TV Programcısı Kaan Aktaş ve beraberindeki Trabzonspor’lu taraftarlar, Manisa’da oynanan Trabzonspor-Akhisarspor maçı sonrasında Soma’yı ziyaret ettiler.

“Umarım örnek olur”

Aktaş ve beraberindeki bir grup Trabzonsporlu taraftarlar, Soma’da bulundukları süre içinde, maden kazasında hayatını kaybeden vatandaşlar için, mezarları başında bol bol dua ettiler. 301 kişinin hayatını kaybettiği Soma’da, mezarlıkları ziyaret eden Sakaryalı TV programcısı Kaan Aktaş ve Trabzonsporlu taraftarlar, “Bugüne kadar taraftar grubu olarak kimse Soma’ya gitmedi. Vefat edenleri ziyaret etmedi. Bizler Soma’da hayatını kaybeden vatandaşlarımızı unutmadık. Bu durum umarız diğer kulüp taraftarlarına da örnek olur” dediler.

Sosyal medyada paylaştı

Öte yandan Sakaryalı TV programcısı Kaan Aktaş Manisa’nın Soma ilçesinde, vefat eden vatandaşların mezarı başında çekilmiş fotoğraf karelerini sosyal paylaşım sitesinde paylaşırken, üstüne de “Soma’da hayatını kaybeden 301 vatandaşımıza yüce Allah’tan rahmet diliyorum. UNUTMADIK…” yazdı.

Teknik Direktör ile fotoğraf karesi

Aktaş ayrıca, Trabzonspor Teknik Direktörü Vahid HALILHODZIC ile çekilmiş fotoğraf karesine de  facebook hesabındaki paylaşımında yer verdi.

Öte yandan Trabzonspor-Akhisarspor maçı 1-1 sona erdi.

(Haber Hülya Sürücü)

KAAN MEZAR BAŞINDA FOTOTEKNİK DİREKTÖRLE

Share
757 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ