logo

reklam
16 Şubat 2015

Sporun Aslı Kardeşlik ve Dostluktur

Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanlığı’nı devralan Yılmaz Kuzey ve yeni yönetimini ziyaret eden Başkan Toçoğlu, “Amatör sporcularımız profesyonel bir ruhla, centilmenlikten vazgeçmeden spor yapmalıdır.  Sporun aslı kardeşlik, barış ve dostluktur” dedi.

SBB_1260

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, gerçekleştirilen seçimler sonrasında Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanlığı’nı devralan Yılmaz Kuzey ve yeni yönetimini ziyaret etti. Sakarya’da sporun her branşına verdikleri destekler için Başkan Toçoğlu’na teşekkür eden Kuzey, Büyükşehir ve ilçe belediyeleri ile amatör sporun geleceği adına önemli projelere imza atacaklarını vurguladı.

Profesyonel Bir Ruh

Sporun ahlaki ilkeler çerçevesinde yapılması gerektiğinin altını çizen Başkan Toçoğlu, “Sakarya’da spor yapılabilecek alanların genişlemesi adına yeni projeler üretiyoruz. Her zaman ifade ediyoruz; Sakarya bir spor şehridir. Bu anlayışla ilçelerimize yeni sentetik sahalar kazandırıyor, spor yapılabilecek alanların sayısını her geçen gün arttırıyoruz. Amatör sporcularımız profesyonel bir ruhla, centilmenlikten vazgeçmeden spor yapmalıdır.  Sporun aslı kardeşlik, barış ve dostluktur” ifadelerini kullandı.

SBB_1264

Sporun Geleceği

Sakarya’da amatör spor kulüpleri ile yakından ilgilendiklerini de açıklamalarına ekleyen Başkan Zeki Toçoğlu, “Bir önceki Başkanımız Hüseyin Kama döneminde Büyükşehir ve Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu işbirliği ile önemli projeler gerçekleştirdik. Bundan sonraki süreçte de şehrimiz spor geleceği adına çalışmaya devam edeceğiz. Bir kez daha yeni yönetime başarılar diliyorum” diye konuştu.

Share
576 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ