logo

reklam

Taraklı’nın daha fazla gelişmesi için çalışacağız”dedi.

tacettinözkaramanuyuyor5

Taraklı Belediye Başkanı Tacettin Özkaraman Taraklı’nın Büyükşehir sınırlarına dahil olması ile hizmetlerin daha hızlı geleceğini belirterek “Taraklı’nın kronik sorunlarını çözüyoruz. Taraklı’nın daha fazla gelişmesi için çalışacağız” dedi. 

AK Parti Taraklı İlçe Teşkilatı’nın ekim ayı danışma kurulu toplantısı, parti binasında gerçekleştirildi.

AK Parti Taraklı İlçe Başkanı Mehmet Pilavcı, toplantıda yaptığı konuşmada, partilerine aday adaylığı için başvuru sürecinin başladığını, halkın teveccühünü kazanmış adaylarla seçime gireceklerini söyledi. İnsanların geçmişi çabuk unuttuklarına işaret eden Pilavcı, “AK Parti iktidara geldiğinde 7 yaşında olanlar şimdi oy kullanacaklar. Bu gençlerimiz eskiden de Taraklı’nın güllük gülistanlık olduğunu sanıyorlar. Bunun için yaptıklarımızı bıkıp usanmadan anlatmak zorundayız” dedi.  tacettinözkaramanuyuyor14

Pilavcı, yeni neslin “enflasyon”, “koalisyon”, “ekonomik kriz” gibi kavramları bilmediğini, partileri sayesinde bu kavramların tarihe karıştığını anlattı. Sakarya’nın bir ucundan diğer ucuna kadar seçime hazır olduklarını belirten Pilavcı, Ak Parti‘nin en büyük alternatif olduğunu kaydetti. 

Taraklı’nın her geçen gün gelişmeye devam ettiğini söyleyen Taraklı Belediye Başkanı Tacettin Özkaraman “ Taraklı‘nın kronikleşmiş sorunlarını çözüyoruz.İçme suyu ,kanalizasyon ve arıtma projelerimizi hayata geçiriyoruz.Turizmde her geçen gün gelişiyoruz.” diye konuştu.

Özkaraman planlı ve programlı çalışarak Taraklı’yı tam bir turizm şehri yapacaklarını belirtti.

İl Genel Meclisi Üyesi Fahri Kolsuz’da köylere gerçekleştirilen hizmetlerin devam ettiğini belirterek köylerin sorunlarının çözümü için çalışmalara devam ettiklerini söyledi

 

Share
570 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ