logo

reklam

TAŞDEVİREN GÜMBÜR GÜMBÜR GELİYOR

MHP Milletvekili Aday Adayı Gökhan Taşdeviren MHP İl binasında eşi benzeri görülmemiş bir programa imza attı. İl Başkanı Levent Bülbül’ün açılış konuşmasında kendisinden övgüyle bahsettiği Taşdeviren için büyük bir kalabalık toplandı.

MHP4

Yaptığı konuşmada duygusal anlar yaşatan ve dinleyenleri kah heyecanlandıran kah gözyaşlarına sevk eden vekil adayı hiç duraksamadan yaptığı konuşmayla ciddi bir hatiplik örneği verdi. Ülkücü şehitleri çokça anarak yaptığı konuşmada Taşdeviren’in eşi ve annesi de hazır bulundu.

MHP1

AKP ve CHP’ye oy vermiş vatandaşların da katıldığı gözlenen adaylık tanıtım programında Gökhan Taşdeviren Bakan İslam’a da göndermede bulundu. MHP Kadınlar Kolu mensuplarını yanına alarak Kadın Doğum Hastanesine gideceğini belirten Taşdeviren, Bakan İslam’ı hastaneye biran önce gelmeye davet etti. Anne ve çocukların yer yatağında yattığını, enfeksiyon kaptıklarını belirten Taşdeviren, sağlık çalışanlarının ise canla başla mücadele verdiğini söyledi.

HJHJHJHJ

Milletvekili olması durumunda Sakarya’ya Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi kazandıracağını belirten Taşdeviren hastane adını “Alparslan Türkeş Hastanesi” koyacağım deyince salonda büyük bir alkış koptu. Konuşması sık sık alkışlar ve ülkücülerin sloganlarıyla kesilen Taşdeviren’in listenin başında olacağı ile ilgili beklentiler MHP tabanına yayılmış durumda.

GOKHAN TAS

 resım

Share
1511 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ