logo

reklam

Taşdeviren Romanlar Derneği’ni ziyaret etti

Taşdeviren küpçülerde ağırlandı.

MHP Milletvekili Aday Adayı Gökhan Taşdeviren Küpçüler mahallesini ziyaret etti. Sakarya Romanlar Derneği Başkanı Orhan Tanyel’in misafiri olarak mahallede bulunan Taşdeviren mahalle sakinlerinin sorunlarını dinledi.
Romanlar Derneği Küpçüler 24032015
Sohbet ortamında geçen konuşmalarda mahalle sakinleri “Sakarya için ne yapacaksınız?” şeklinde soru yöneltince Taşdeviren;” İnsanlarımız her an haksızlığa uğrayabiliyor ve haklarını aramakta sıkıntı yaşayabiliyor. Biz haksızlığa uğrayanların yanında olmak için sizlerleyiz. Yerelde ise acil olarak çocuklarımızın geleceği ile ilgili Sakarya’ya ilave Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi kurulması için gayret edeceğim. Sizin bebekleriniz, bizim çocuklarımız sandalye üstünde serum iğnesi kolunda koridorlarda tedavi görüyorlar. Sağlık çalışanlarının kabahati yok, kapasite sorunu var, kabahat şehri yönetenlerde” şeklinde konuştu.
Orhan Tanyeli ise mahallenin sorunlarından bahsetti ve dernek olarak siyasette belirli makamlara talip olan kişilerin mahalle sorunlarıyla ilgilenmesinden memnuniyet duyduklarını belirtti.
Sakarya’nın en güzel çaylarından birinin burada gönüllerde demlendiğini belirten Taşdeviren uzun bir sohbetten sonra mahalleliyle vedalaşırken iki apartman arasına çekilmiş Türk Bayrağı’na sahip çıkan Küpçüler sakinlerinin bütün Türkiye’ye örnek olduğunu söyledi.
Share
759 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ