logo

reklam

TAŞDEVİREN TOKATLILAR GECESİNDE

MHP Milletvekili Aday Adayı Gökhan Taşdeviren Sakarya Tokatlılar Derneği gecesinde sevenleriyle buluştu. Sakarya’da yaşayan çok sayıda Tokatlı ailenin bir araya geldiği gecede sanatçı Aslı Şahin geceye renk kattı.

 Tokat2 28032015

Gökhan Taşdeviren’in yanısıra gecede yine MHP aday adayı Hüsamettin Atasever, geçmiş dönem milletvekili adaylarından Süheyla Gönültaş, İbrahim Karagöz, Hakan Demir ve İbrahim İskender’de programa katılanlar arasındaydı.

 Tokat3 28032015

Tokat yöresi folklor ekibinin salona girişiyle coşan Tokatlılar genç sanatçı Aslı Şahin ile oyun havası eşliğinde piste akın ettiler. Tokatlılar Derneği Başkanı Şemsettin Aydın’ın tüm misafirlerle tek tek ilgilendiği gece geç saatlere kadar sürdü. Gökhan Taşdeviren’in plaket sunduğu gecede yaptığı konuşmada “Sakarya’da yaşayan tüm Tokatlıların bu güzel gecesinde bulunmaktan büyük mutluluk duyuyorum. Başta Dernek Başkanımız Şemsettin Aydın olmak üzere, Dernek yöneticilerini ve tüm Tokatlıları tebrik ediyorum. Bu birliğiniz daim olsun, birliğimiz bozulmasın. Ayrıca bu güzel gecede emeği geçenlere bu plaketi vermekten onur duyuyorum.” deyince yoğun alkış aldı. Plaket sunumunu yapan Taşdeviren salonda masalarda bulunan ailelerle görüştükten sonra Dernek Başkanı Şemsettin Aydın ile vedalaşarak diğer programlarına katılmak üzere salondan ayrıldı.

 

 

 

Share
750 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ