logo

reklam

Toçoğlu: “Artık söz milletimizin”

AK Parti İl Teşkilatı tarafından yürütülen Cumhurbaşkanlığı Seçimi çalışmaları kapsamında Erenler’de STK temsilcileri, iş adamları, muhtarlar ve meclis üyeleriyle bir araya gelen Başkan Toçoğlu, “İlçelerimizdeki değişim Sayın Başbakanımızın büyük destek ve gayretleriyle gerçekleşti. Şimdi sıra bizde. Artık söz milletimizin. İnşallah bir kez daha Sayın Başbakanımızın yanında olduğumuzu göstereceğiz” dedi. İl Başkanı Uncuoğlu, “Türkiye için çalışacak Cumhurbaşkanlığı makamına Recep Tayyip Erdoğan’dan daha layık bir aday göremiyoruz” ifadelerini kullanırken; Erenler Belediye Başkanı Öztürk, ilçeden Erdoğan’a çok güçlü bir desteğin çıkacağını ifade etti.

SBB_0868

Erenler Erdoğan’ın yanında

Toplantının açılış konuşmasını yapan AK Parti Erenler İlçe Başkanı Resul Yılmaz, Cumhurbaşkanlığı Seçimi kapsamında sandık çalışmalarının tamamlandığını ifade ederek, 10 Ağustos’ta Erdoğan’a güçlü destek vereceklerini ifade etti. Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk ise Türkiye’nin tarihi seçiminde AK Parti Cumhurbaşkanı Adayı Recep Tayyip Erdoğan’a çok güçlü bir destek vereceklerini ifade etti.

Yeni Erenler’in inşası devam ediyor

AK Parti iktidarında şehirlerde çok önemli yatırımların gerçekleştiğini ifade ederek konuşmasına başlayan Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, “Hükümetimizin desteği ve ilçe belediyelerimiz ile markalaşan şehirler oluşturuyoruz. Hamdolsun şehrimizin değişimi ve gelişimi adına çok önemli yatırımlar hayata geçirildi. İlçelerimizin standardı AK Parti ile yükseldi. Nehir tipi Hidroelektrik Santralimizi Erenler’de kurduk. Başbakanımızın müjdelediği Sakaryapark Projesi, Erenler’de hayata geçirildi. Daha yaşanabilir Erenler için hayvan pazarını ve nakliyeciler sitesini ilçenin dışına taşıdık. Tüm ilçelerimizde olduğu gibi Erenlerimizde de inşallah yatırımlarımı artarak devam edecek” diye konuştu.

SBB_0911

10 Ağustos’ta bir kez daha

Yeni Türkiye’nin inşa sürecinin devam etmesi için AK Parti Cumhurbaşkanı Adayı Recep Tayyip Erdoğan’a güçlü destek verilemesi gerektiğinin altını çizen Başkan Toçoğlu, “İlçelerimizdeki değişim Sayın Başbakanımızın büyük destek ve gayretleriyle gerçekleşti. Şimdi sıra bizde. Artık söz milletimizin. İnşallah bir kez daha Sayın Başbakanımızın yanında olduğumuzu göstereceğiz. 10 Ağustos’ta yeni Türkiye’nin inşasının devam etmesi için, özgürlükler için, marka şehirler için, her alanda hızla gelişen bir Türkiye için Cumhurbaşkanımız Erdoğan diyeceğiz. Seçime kadar gece gündüz çalışacağız. Rabbim Cumhurbaşkanlığı Seçimi’ni ülkemize ve şehirlerimize hayırlı kılsın” ifadelerini kullandı.

SBB_0864

2023, 2071 için büyük adım

AK Parti İl Başkanı Recep Uncuoğlu, “Bugüne kadar Cumhurbaşkanlığı Seçimi, Türkiye’yi siyasi krize, kaosa sokmak için kullanıldı. Meclis’te Koalisyon Hükümetleri bir araya gelemezdi, Cumhurbaşkanı seçilemezdi, Hükümetler düşerdi. Bu süreç içerisinde hep kaybeden millet oldu, Türkiye oldu. Ama çok şükür artık cumhur reisini milletin oyuyla belirleyen bir Türkiye var. Devletin en tepesindeki makamı insanımıza iş üretmek, hizmet üretmek için kullanacak; Türkiye’ye kumpas kurmak isteyenlere karşı güçlü bir şekilde duracak, milletin desteği ile her alanda çok daha etkin bir Türkiye için çalışacak Cumhurbaşkanlığı makamına Recep Tayyip Erdoğan’dan daha layık bir aday göremiyoruz. İnşallah bu seçimler memleketimiz için çok hayırlı olacak; 2023’ler, 2071’ler için büyük bir adım atacağız” dedi.

SBB_0852

Share
430 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ