logo

reklam

Toçoğlu, Emniyet yöneticileriyle buluştu

İl Emniyet Müdürü Osman Babadağı ve şube müdürleri ile bir araya gelen Başkan Toçoğlu, “Emniyet teşkilatımız zor zamanlarda büyük hizmetler yaptı, yapıyor. Allah güvenlik güçlerimize kuvvet versin” dedi.

d13f86bc-beb9-4b88-a298-247b630b4a86 57e020b8-7fd0-4a1d-961a-0d398d056559

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, İl Emniyet Müdürü Osman Babadağı ve beraberindeki şube müdürleri ile bir araya geldi. SASKİ Hizmet Binası’nda gerçekleşen görüşmede Babadağı Polis Haftası kapsamında gerçekleştirilecek etkinlikler çerçevesinde Başkan Toçoğlu’na bilgiler verdi. Osman Babadağı ayrıca Sakarya polisinin görevini daha da etkin bir şekilde yürütebilmesinde vermiş oldukları desteklerden ötürü Toçoğlu’na teşekkür etti.

HUZUR VE GÜVEN VURGUSU

Görüşmede huzur ve güven vurgusunu emniyet teşkilatı yöneticilerine ileten Başkan Toçoğlu, “Polis Teşkilatımızın toplumda güven ve huzurun tesis edilmesinde hayati bir rol üstlendiği muhakkaktır. Kamu düzeni ve asayiş gibi kilit başlıklarda İl Emniyet Müdürlüğümüze elimizden gelen desteği sunuyoruz. Bunun yanı sıra, gerek trafik gerekse diğer ortak çalışma alanlarında beraberce önemli işlere imza attık. Emniyet teşkilatımız zor zamanlarda büyük hizmetler yaptı, yapıyor. Allah güvenlik güçlerimize kuvvet versin. Bu vesileyle teşkilatımızın Polis Haftası’nı tebrik ediyor; çalışmalarında kolaylıklar diliyoruz” ifadelerini kullandı.

Share
410 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ