logo

reklam

Toçoğlu, milletvekili aday adayı Orhan’ı makamında kabul etti…

“Hedef 7-0”

Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu’nu ziyaret ederek, kendisini tanıtan AK Parti milletvekili aday adayı Ahmet Orhan, “Hizmet aşkıyla çıktığımız bu yolda, şehrimizin abisinden bize yol göstermesini istiyorum” dedi.

toc

Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu’nu makamında ziyaret ederek kendisini tanıtan İnşaat Mühendisi Ahmet Orhan, “29 yaşındayım. Bizlerin önünü açan, bizleri cesaretlendiren Cumhurbaşkanımız büyük Usta’nın gençleri olarak, Yeni Türkiye’nin kuruluşunda yer almak, güzel ülkemin güzel insanlarına hizmet vermek istiyorum. Aday adayı olarak çıktığım bu kutsal yolda, desteğinizi bekliyorum” şeklinde konuştu.

Çıktığı bu yolda Ahmet Orhan’a başarılar dileyen Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, “Bu parti çatısı altında siyasete giren, aday adayı olan herkes bizim için değerli. Allah her zaman doğru olanın yanındadır. Bu seçimlerde de sizin gibi pırıl pırıl aday adaylarımız ile yapacağımız çalışmalar neticesinde oylarımızı katlayacağız. Hedefimiz Sakarya’mızda 7-0 yapmak” dedi.

Share
403 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ