logo

reklam

Toçoğlu: “Yeni Sakarya İçin Yine Erdoğan”

Hendekli kanaat önderleri, muhtarlar, STK ve mahalle temsilcileri ile bir araya gelen Başkan Toçoğlu, “Hükümetimiz ve belediyelerimiz ile yeni bir Sakarya inşa ediyoruz. Bu inşanın devam etmesi, daha güçlü yarınlar için Cumhurbaşkanı Adayımız Erdoğan’a sağlam bir destek vereceğiz” ifadelerini kullanırken; İl Başkanı Uncuoğlu, “Hendek, 2007 yılında yapılan referandumda yüzde 77’yle Cumhurbaşkanını millet seçsin dedi. İnşallah 10 Ağustos’ta da daha yüksek bir oranla Cumhurbaşkanımız Erdoğan diyecek” dedi.

SBB_1593

AK Parti Sakarya İl Teşkilatı Cumhurbaşkanlığı Seçimleri öncesinde Hendekli kanaat önderleri, muhtarlar, STK ve mahalle temsilcileri ile bir araya geldi. Hendek Gençlik Merkezi’nde gerçekleştirilen istişare toplantısında Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu’nun yanı sıra, AK Parti Sakarya İl Başkanı Recep Uncuoğlu, İl Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Keçeoğlu, Hendek Belediyesi Başkanı Ali İnci, AK Parti Hendek İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu ve çok sayıda teşkilat mensubu da yer aldı.

Hendek seçimlere hazır

Programın açılış konuşmasını yapan AK Parti Hendek İlçe Başkanı Sofu, Cumhurbaşkanı’nı milletin seçmesinin Türkiye siyasetinde önemli bir dönemeç olduğunun altını çizdi. Siyasetin her kademesinde görev alan Başbakan Erdoğan’a Hendeklilerin gereken teveccühü göstereceğine inandıklarını da belirten Ali Kemal Sofu, tüm teşkilat kademelerinin 10 Ağustos Cumhurbaşkanlığı seçimlerine hazır olduğunu ifade etti. İlçe Başkanı Sofu’nun ardından konuşan Hendek Belediyesi Başkanı İnci ise, Hendek’in Başbakan Erdoğan’ın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı’ndan bu yana yanında yer aldığını belirtti. Sakarya ortalamasının üzerinde bir oy oranı ile Erdoğan’a destek vereceklerini de vurgulayan İnci, Cumhurbaşkanlığı seçimlerinin hayırlara vesile olacağına inandığını söyledi.

SBB_1434

Yeni Sakarya’nın inşası devam ediyor

Hükümet ve belediyeler işbirliği ile yeni bir Sakarya’nın inşa edildiğinin altını çizerek konuşmasına başlayan Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, “Alt yapısı ve üst yapısıyla yeni Sakarya’nın inşa süreci hızla devam ediyor. Hayata geçirdiğimiz yatırımlar hükümetimizin desteği ve belediyelerimizin gayretleriyle ortaya çıkıyor. İnşallah Türkiye’nin AK Parti ile yakaladığı bu istikrar ve güven ortamı sürecek. Millet 10 Ağustos’ta Erdoğan’ın yanındayız diyecek. AK Parti Cumhurbaşkanı Adayı Recep Tayyip Erdoğan, tüm Türkiye’nin desteğini alarak Çankaya’ya çıkacak” ifadelerini kullandı.

SBB_1409

Erdoğan’a yüksek destek

Konuşmasına yeni Türkiye’de vesayet odaklarının barınamayacağını belirterek başlayan İl Başkanı Uncuoğlu ise, “AK Parti kurulduğu günden bu yana hep milleti için çalıştı. İstikametini her zaman milletinde aldı. AK Parti sözü her zaman millete verdi. Şimdi bu millet kendi oylarıyla Cumhurbaşkanını seçecek. Artık Türkiye’de hiçbir vesayet odağı barınamayacak. Milletin dediği, milletin istediği olacak. Hendek 2007 yılında yapılan referandumda yüzde 77’yle Cumhurbaşkanını millet seçsin dedi. İnşallah 10 Ağustos’ta da daha yüksek bir oranla Cumhurbaşkanımız Erdoğan diyecek” şeklinde konuştu.

SBB_1385

 

 

Share
394 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ