logo

reklam

TÜGVA’dan Öztürk’e ziyaret

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Sakarya Şubesi Başkanı Salih Kaya ve Yönetim Kurulu, Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk’ü makamında ziyaret etti.

BSN_8067

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) teşkilatlanma çalışmalarının tüm hızıyla sürdüğünü ve 33 ilde temsilciliklerinin olduğunu belirten TÜGVA Sakarya Şubesi Başkanı Salih Kaya konuşmasında; “Gençliğin sosyal, kültürel, zihinsel ve manevi gelişimlerini görev edindik. Sakarya gençlerini daha aktif bir hale getirmek için çalışacağız. Bugünün gençleri yarının yöneticileri olacak. Tüm genç kardeşlerimizle Sakarya’mızın geleceği ve daha güzel yarınları için çalışacağız. Bu çalışmalarımızı yaparken de maddi manevi her türlü desteklerinizi bekleyeceğiz” dedi.

BSN_8070

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk TÜGVA’nın Sakarya’da başarılı çalışmalar gerçekleştireceğine olan inancını ifade ederek, “Marifet iltifata tabidir. Yeter ki ülkemizin aydınlık geleceği gençlerimiz için güzel çalışmalar altına imza atın. Biz sizin hep arkanızda olacağız. Sizler şanslısınız ki arkanızda çok değerli abileriniz ve bizler varız. Her zaman imkanlarımız ölçüsünde sizin yanınızda olacağız. Bizim zamanımızda arkamızda sizinki gibi abilerimiz ve güçlerimiz yoktu. Asla rehavete kapılmayın. Allah yolunuzu açık etsin” dedi.

 

Share
642 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ