logo

reklam

Türkiye Bize Sahip Çıktı

Irak Türkmenleri İnsan Hakları Derneği Başkanı Eşref Kamil ve beraberindeki heyet ile bir araya gelen Başkan Toçoğlu, “Dünya’nın dört bir yanındaki soydaşlarımızla birlik ve beraberlik içerisindeyiz. Sürekli iletişim halindeyiz. Bağımızı daha da güçlendireceğiz” dedi.

BNB

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Irak Türkmenleri İnsan Hakları Derneği Başkanı Eşref Kamil ve yönetim kurulu üyelerini makamında ağırladı. Gerçekleştirilen görüşmede Dünya’nın dört bir yanındaki soydaşlar ile iletişim halinde olduklarına dikkat çeken Başkan Toçoğlu, Ortadoğu’da yaşanan iç savaş ve kargaşa ortamının bir an önce son bulmasını temenni ettiklerini söyledi.

 BVBV

Oyunlar Oynanıyor

Toçoğlu, “Ülkemize, milletimize, mazlum coğrafyalardaki kardeşlerimize yönelik büyük saldırılarla karşı karşıyız. Türkiye’de, Ortadoğu’da planlanan ve oynanan oyunların bozulması için dua ediyoruz. Allah birlik ve beraberliğimizi daim kılsın. İslam coğrafyası huzur ve esenlikle buluşsun istiyoruz. Dünya’nın dört bir yanındaki soydaşlarımızla birlik ve beraberlik içersindeyiz. Sürekli iletişim halindeyiz. Bağımızı daha da güçlendireceğiz” diye konuştu.

Share
532 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ