logo

reklam

Türkiye’nin en iyisi Sakarya Radyo Mega seçildi

RADYO AKADEMİ ÖDÜLLERİ

Beykoz Belediyesi ev sahipliğinde, Yunus Emre Enstitüsü, İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğünün katkılarıyla Türkiye çapında bu yıl 3’üncüsü düzenlenen Radyo Akademi Ödülleri Cemal Reşit Rey Konser Salonu’nda muhteşem bir törenle sahiplerini buldu.

BİRÇOK ÜNLÜ SANATÇI KATILDI

Cemal Reşit Rey Konser Salonu’nda yapılan ödül törenine birçok ünlü sanatçı da katıldı. Ödül töreninde sahne alan Harun Kolçak, Burcu Güneş, Ersan Er, Murat Başaran gibi isimler törene katılan davetlilerin kulaklarının pasını sildi.15 TEMMUZ

ŞEHİTLERİ UNUTULMADI

Behzat Uygur’un eğlenceli sunumuyla renklenen gecede radyonun en iyileri ödüllerini alırken katılanlar da unutulmaz bir gece yaşadı. Ayrıca gecede ödül alan TRT Genel Müdürü Şenol Göka 15 Temmuz’da vatanı uğruna şehit olan vatandaşları rahmetle andı.

turkiye-nin-en-iyisi-sakarya-radyo-mega-secildi

SAKARYA RADYO MEGA’YA ÖDÜL

25 yıldır Sakarya’da 1 milyon kişiye kesintisiz yayın yapan ve Sakarya’nın tüm ilçelerinden en net dinlenebilen Radyo Mega, profesyonel programcılarıyla arabesk, pop, Türk Sanat Müziği, Türk Halk Müziği ve diğer müzik dallarının yanı sıra güncel ve siyasi programlarıyla da dinleyicilerinin gönlünde bir numara oldu. Radyo Mega aldığı Türkiye birinciliği ödülüyle de başarısını taçlandırmış oldu. Türkiye genelinde yoğun katılım ile gerçekleştirilen oylama sonucunda Sakarya’da yayın yapan Radyo Mega, “Türkiye’nin En İyi Çıkış Yapan Yerel Radyosu” seçildi.

Ödülü Radyo Mega adına alan Hüseyin Özçelik yaptığı açıklamada: “Bizleri bu ödüle layık gören dinleyicilerimize ve Sakaryalılara, Radyo Mega ailesi adına teşekkür ediyorum. Radyo Mega olarak her zaman daha iyisini yapmaya devam edeceğiz.” Dedi.

SİBEL UYGUN: BAŞARIMIZ TAÇLANDIRILDI

Daha önce de pek çok kez “Yılın En İyi İş Kadını” ödüllerinin sahibi, Sakarya Mega Yayıncılık Organizasyon Hizmetleri A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı, Adatavır İnternet Haber Sitesi ve Sakarya Radyo Mega İmtiyaz Sahibi Sibel Uygun: “Yıllardır çok kıymetli dinleyicilerimizin teveccühüyle Sakarya’nın en iyi radyosu olan Radyo Mega, aldığı Türkiye birinciliği ödülüyle dinleyicilerine karşı sorumluluğunu birincilikle taçlandırmıştır. Daha önce de üniversiteler ve pek çok kurumlardan ödüller alan Sakarya Radyo Mega, yine çok önemli bir ödül alarak başarısını kanıtlamıştır. Bu önemli ödül bizim için yeni ve büyük hedeflerin de önünü açmıştır. Teknolojiyi çok iyi kullanan bir kurum olarak bundan sonrada yayın kalitemiz ve medya adına farklı yatırımlarımız devam edecektir. Sakarya Radyo Mega ailesini Türkiye birinciliğine taşıyan çok kıymetli dinleyicilerimize teşekkürlerimi sunuyorum.” Dedi.

Share
514 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ