logo

reklam

‘Ülkenin kaybedecek zamanı yok’

AK Parti Milletvekili adayı Şaban Dişli, seçim çalışmalarına Geyve’nin en büyük mahallesi  Alifuatpaşa  ve Kaynarca İlçesi’nde devam etti.  Dişli, seçime sayılı günler kaldığını belirterek, vatandaşlardan istikrara oy vermelerini istedi.

ALİFUATPAŞA-2

İSTİKRARA OY VERİN

Alifuatpaşa Mahallesi’nde esnaf ve vatandaşları ziyaret ederek, partisine destek isteyen Milletvekili adayı Şaban Dişli, ülkede güven ve istikrar ortamının yeniden sağlanması için AK Parti’nin yeniden tek başına iktidara gelmesi gerektiğine vurgu yaparak, “13 yıllık AK Parti hükümeti ile sağlanan güven ve istikrarın dağılmasına izin vermeyin.  Başımızı iki elimiz arasına koyup bir düşünelim. Bu ülkenin, çocuklarımızın geleceği bu seçime bağlı. Elimizi vicdanımıza koyarak sandık başına gidelim. Bu ülkenin kaybedecek zamanı yok” dedi.

ALİFUATPAŞA-19

SORUNLARI DİNLEDİ

Alifuatpaşa’nın ardından Kaynarca İlçesi’ne geçen Milletvekili adayı Dişli, ilk ziyaretini partisinin ilçe teşkilatına yaptı. İlçe Başkanı Murat Kefli ve partililer tarafından karşılanan Milletvekili adayı Dişli, burada partisinin çalışmaları hakkında bilgi aldı. Dişli daha sonra Kaynarca Belediye Başkanı  Zeynur Özel’i ziyaret etti. Başkan Özel, ilçenin sorunlarını ve belediye yatırım ve hizmetleri hakkında  Milletvekili adayı Dişli’ye bilgi verdi. Dişli’nin bir sonraki ziyareti İlçe Kaymakamı Kemal Şahin’e oldu. Milletvekili adayı Şaban Dişli, ilçedeki bazı sivil toplum kuruluşlarını da ziyaret ettikten sonra, esnaf ve vatandaş ziyaretlerinde bulundu.

Share
464 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ