logo

reklam
06 Mart 2015

ULUSOY; Engelsiz bir hayat için çalışacağız.

Sakarya Ak Parti Milletvekili Aday Adayı Levent ULUSOY; Engelliler ve Yardımlaşma Derneği başkanı Bülent DİK’i ziyaret etti.

Engelliler ve Yardımlaşma Derneği Yönetim kurulu üyeleri ve dernek başkanı Bülent DİK ile yapılan görüşmede ULUSOY yapmayı planladığı projeler hakkında bilgi verdi.

engellsiz_hayat_gorseli

Levent ULUSOY insana insan olduğu için değer veriyoruz bedende bulunan engeller hiçbir hakka engel değildir diye sözlerine devam etti. İnsanların yaşam haklarının, özgürlüklerinin her şeyden önemli olduğu vurgulayan ULUSOY, yeni projelerle engelli vatandaşlarımıza engelsiz bir hayat sunacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın diyerek bugüne kadar yapılan uygulamalara ek olarak neler yapılması gerektiğini başkan Bülent DİK ile paylaştı.

Engellilerin sosyal hayatta karşılaştıkları problemlere hakim olduğunu belirten ULUSOY, sadece bu konuya hakim olmanın yeterli olmadığının farkında olduğunu ve aylık istişarelerle daha kolay bir hayat için neler yapılması gerektiğini karşılıklı istişarelerle aşılacağını vurguladı.

Engelliler ve Yardımlaşma Derneği bu ziyaretten memnuniyet duyduğunu, Sakarya Ak Parti Milletvekili Aday Adayı Levent ULUSOY’a siyasi hayatında başarılar dilediler.

Share
556 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ