logo

reklam

Uncuoğlu: “Erdoğan Büyük Türkiye’nin Mimarıdır”

Cumhurbaşkanlığı Seçim çalışmaları kapsamında Pamukova’da temaslarda bulunan İl Başkanı Uncuoğlu, “İnşallah ülkemizin imajına değer katan hizmetler Recep Tayyip Erdoğan’ın Cumhurbaşkanlığı’nda devam edecek” ifadelerini kullanırken; Başkan Toçoğlu, “Tüm ilçelerimizden Cumhurbaşkanlığı yolunda Sayın Başbakanımıza çok güçlü bir destek vereceğiz” dedi.

AK Parti Sakarya İl Teşkilatı Cumhurbaşkanlığı Seçim çalışmaları kapsamında ilçelerdeki temaslarına Pamukova’da devam etti. Özdemir Tesislerinde gerçekleştirilen istişare toplantısında Pamukovalı kanaat önderleri, muhtarlar, STK ve mahalle temsilcilerinin bir araya geldi. Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu’nun yanı sıra, AK Parti Sakarya İl Başkanı Recep Uncuoğlu, Pamukova Belediyesi Başkanı ve Cevat Keser’in de yer aldığı programın açılış konuşmasını AK Parti Pamukova İlçe Başkanı Fatih Akın gerçekleştirdi.

SBB_2261

İstikrar Sürsün Pamukova Büyüsün

Cumhurbaşkanlığı Seçimlerinin Türkiye’nin dış politikadaki etkinliğine önemli katkıları olacağına vurgu yaparak konuşmasına başlayan Akın, Türkiye’nin bölgesel güç olarak anılmasında en büyük payın AK Parti’nin aktif dış politikası olduğunun altını çizdi. İlçe Başkanı Akın’ın ardından söz alan Pamukova Belediyesi Başkanı Keser ise, 10 Ağustos Pazar günü 30 Mart Yerel Seçimlerinden çok daha yüksek bir oyla Başbakan Erdoğan’ın yanında olacaklarına dikkat çekti. Yüzde 70’lik oy oranı ile Pamukova’dan Erdoğan’a güçlü bir ses vereceklerine inandıklarını belirten Cevat Keser, 2023 yolunda istikrarın sürmesinin büyük öneme sahip olduğunu ifade etti.

SBB_2272

Değişim Daima Olumlu Yönde Oldu

Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, “Bu zamana kadar girdiği tüm seçimlerde gücünü milletten alan Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti’nin Cumhurbaşkanı Adayı oldu. İnşallah tüm ilçelerimizden Cumhurbaşkanlığı yolunda Sayın Başbakanımıza çok güçlü bir destek vereceğiz. Öncü ülke olma hedefimize istikrar ve güven ortamı devam ettiği müddetçe kararlı adımlarla ilerliyoruz. Daima olumlu yönde gelişen değişim ve dönüşüme hep birlikte tanık oluyoruz. Artık prangalarından kurtulmuş bir Türkiye var.  Önümüzdeki seçimlerin ülkemiz ve milletimiz adına hayırlara vesile olmasını diliyorum” diye konuştu.

SBB_2346

Başbakanımız Asla Pes Etmedi

AK Parti Sakarya İl Başkanı Uncuoğlu ise konuşmasında Cumhurbaşkanı’nın bizzat milletin oyları ile seçilmesinin önemine değindi. 10 Ağustos’un önemli bir milat olduğunu da sözlerine ekleyen Uncuoğlu, Türkiye’nin kaderini değiştirecek güzel başlangıçların devam edeceğini söyledi. Uncuoğlu, “Artık Cumhurbaşkanı önünü açan koalisyonlara, türlü vesayet odaklarına değil, millete hesap verecek. Milletin oylarıyla Cumhurbaşkanlığı makamı doldurulacak. Sayın Başbakanımızın Cumhurbaşkanlığı adaylığı milletimizle nasıl bir gönül bağı kurduğunun, samimiyetinin ve sevgisinin anlaşılması açısından çok ayrı bir önem taşıyor. Sayın Başbakanımız şahsına yönelik tüm engellemelere rağmen hiçbir zaman yılmadı, milletimize hizmet etmeye devam etti. Bölgesinde örnek Türkiye imajının hepimiz çok yakın tanıklarıyız. İnşallah ülkemizin imajına değer katan hizmetler Recep Tayyip Erdoğan’ın Cumhurbaşkanlığı’nda devam edecek” şeklinde konuştu.

SBB_2169

 

 

 

Share
695 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ