logo

reklam

Uncuoğlu: “Millet Başkanını Seçecek”

SBB_9090

AK Parti 53. İl Danışma Meclisi, Serdivan Belediyesi Konferans Salonu’nda gerçekleştirildi. Programa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu’nun yanı sıra AK Parti Sakarya Milletvekilleri Ayhan Sefer Üstün, Ali İhsan Yavuz ve Hasan Ali Çelik, AK Parti İl Başkanı Recep Uncuoğlu, AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Zehra Hatipoğlu, AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Keçeoğlu, ilçe belediye başkanları, ilçe başkanları ve çok sayıda partili katıldı. Geçtiğimiz gün vefat eden sanatçı Murat Göğebakan için edilen duanın ardından başlayan toplantıda, AK Parti Cumhurbaşkanı Adayı Recep Tayyip Erdoğan için hazırlanan video gösterimi gerçekleştirildi.

SBB_8699

imdat freni olarak kullanılıyordu

Danışma Meclisi’nin açılış konuşmasını yapan AK Parti İl Başkanı Recep Uncuoğlu, AK Parti teşkilatlarının bugüne kadar her seçimde sahada milletle bir arada olduğunu ifade etti. Eski Türkiye vesayetinden yeni Türkiye yolunda ülkede önemli değişimlerin gerçekleştiğini de sözlerine ekleyen Uncuoğlu, “Eski Türkiye’de insan hakları ayaklar altındaydı, faili meçhuller almış başını gitmişti, gecelik faizler 7 binleri aşmıştı. IMF kapılarında borç para arayan bir Türkiye vardı. Ekranlarda sürekli krizden çıkma reçeteleri konuşulurdu. Türk Lirası’nın itibarı yoktu. Cumhurbaşkanlığı seçimleri her zaman için bir kriz, kaos meselesiydi, ülkenin siyasetini tıkamak için bir fırsattı. Kendi siyasetlerinin, vesayetlerinin temsilcisi olarak ısmarlama adaylarla Cumhurbaşkanlığı makamını işgal eder hale gelmişlerdi. Bugünlerde Cumhurbaşkanı tarafsız olmalı diyenler, zamanında kendi koalisyonlarının seçip de Çankaya’ya gönderdiği Cumhurbaşkanı’nı bir imdat freni olarak görüyorlardı” diye konuştu.

IMG_9429

Cumhurbaşkanı Sandığa sahip çıkacağız

Başkan Toçoğlu’nun ardından söz alan AK Parti Sakarya Milletvekili Yavuz, güncel ve siyasi konuların ve sandık çalışmalarının değerlendirmesini yaptı. Yavuz, “Sandığa sahip çıkacağız. Müşahitlerimiz, sandık kurulu üyelerimiz, kat ve okul sorumlularımız çok iyi çalışmak zorunda. İnşallah, bu birlik ve beraberlikle, teşkilatçılık anlayışıyla sandık çalışmalarında Türkiye’ye örnek olacağız. Rabbim, Cumhurbaşkanlığı Seçimi’ni ülkemiz için hayırlı kılsın” dedi.

SBB_8764

Üstün ise, “Sakarya’da her şey yolunda. Birlik ve beraberlik içerisinde çalışmaya devam ediyoruz. İnşallah bu seçimle birlikte ülkemiz aktif Cumhurbaşkanlığı dönemine geçiş yapacak. İnşallah, sorunlarını büyük oranda çözmüş, her alanda gelişen Türkiye, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile 2023’e emin adımlarla yürüyecektir” diye konuşurken, AK Parti Sakarya Milletvekili Çelik, “Fedakarca çalışan tüm teşkilat üyelerimize çok teşekkür ediyorum.  İnşallah Cumhurbaşkanlığı seçiminde Türkiye’nin yıldız ili olacağız” ifadelerini kullandı.

Yapılan konuşmaların ardından tüm protokol ve partililer AK Parti Cumhurbaşkanı Adayı Recep Tayyip Erdoğan’a destek için toplu fotoğraf çektirdi

SBB_8958

Share
459 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ