logo

reklam

ÜNVER: SANDIKTA PATLAMA YAPACAĞIZ

Dernekkırı bölgesinde köy muhtarları ve vatandaşlarla bir araya gelen MHP Büyükşehir Belediye Başkan adayı Orhan Ünver, ” Artık yeter diyen insanlarımızın umut kapısı olan MHP, bu milletin güvendiği tek limandır” dedi. İl Başkanı Levent Bülbül’ün gündeminde ise yolsuzluk iddiaları ve AKP’li 5 vekil vardı.

11 12

MHP Adapazarı İlçe Teşkilat Başkanlığı tarafından önceki akşam Dernekkırı bölgesinde, yoğun katılımlı bir program düzenlendi.Dernekkırı Bölgesinden olan MHP Adapazarı Meclis üyesi aday adayı Türker Ergül’ün organize ettiği programa MHP İl Başkanı Levent Bülbül, MHP Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Orhan Ünver, Adapazarı İlçe Başkanı İsmail Küçük, Adapazarı Belediye Başkan adayı Ahmet Tufan Demircioğlu, İl-İlçe yöneticileri, Adapazarı Belediye Meclis üyeleri, Dernekkırı bölgesinde bulunan 30′a yakın köy muhtarı, bölge halkının katılımıyla düzenlenen toplantıda büyük coşku yaşandı.

16 17

Programda ilk konuşmayı Adapazarı İlçe Başkanı İsmail Küçük yaptı. Küçük, programa katılan herkese teşekkür ederek, programın düzenlenmesinde yoğun emek sarf eden Türker Ergül’e teşekkür ettiğini söyledi. Adapazarı Belediye Başkan adayı Ahmet Tufan Demircioğlu ise, Adapazarı için iddialı olduklarını söyleyerek köylerin ve mahallelerin sorunlarını çok iyi bildiklerini söyledi. Muhtarlara büyük önem verdiklerini söyleyen Demircioğlu, “Her muhtarın mahallelerin gelişimi açısından önemi bizim çok ayrı” ifadelerini kullandı.

13 14

MHP Büyükşehir Belediye Başkan adayı Orhan Ünver ise, Sakarya Büyükşehir Belediyesini kazanacaklarını söyleyerek, ” Bizim milletimizden aldığımız destek ve teveccüh Büyükşehir Belediyesini kazanacağımıza yönelik inancımızı daha da arttırdı. İl ve ilçe teşkilatlarımızla ilçelerde ve Büyükşehir Belediyesinden Milliyetçi Hareket Partisi sandıkta patlama yapacaktır. Artık yeter diyen insanlarımızın umut kapısı olan MHP, bu milletin güvendiği tek limandır” ifadelerini kullandı.

 Ünver, ” Dernekkırı bölgesinde bulunan civar köylerde yaşanan her çiftçinin sorunlarını biliyoruz. Bizim insanımızın gelişmeye, kazanmaya, üretmeye ihtiyacı var. Çiftçimizin önünü açacak, üretimini destekleyecek, pazar payını arttıracak her türlü projelerimizle Sakarya’da 31 Mart’tan itibaren yeni bir sayfa açılacaktır. Sakarya’yı sosyal, kültürel,sanatsal, ekonomiksel ve turizm alanlarında lider bir şehir haline getirmeyi arzuluyoruz” dedi.

 Son olarak konuşan İl Başkanı Levent Bülbül ise, son günlerde gündem olan yolsuzluk operasyonu hakkında konuşarak, “Arkadaşlar süte su karıştı. Büyük bir talan düzeni dönüyor. 800 lira asgari ücrete çalışan vatandaşlarımızı bu haramzadeleri savunma mecburiyetinde bırakıyorlar. Çiftçiye git AKP’yi savun yoksa mahvolursun diyorlar. Yeter artık, atalım zincirlerimizi. AKP’yi sandığa gömün, biz de yapamassak bizi de gömün” dedi.

 Bülbül, “Sakarya’dan niye bakan çıkmadı diyenler bilsin ki, 5 vekil çalışsın bir bakandan daha etkilidir. Bir köye giden AKP’li vekil sorun anlatan köylüye, ‘Vallahi haberimiz yok gel sarılalım’ diyor. Elini sık,sarıl iş bitti. Vatandaşın hangi derdine deva oldular. Sağlıkta, eğitimde çöktük.Sakarya’nın bu değerine rağmen bu şehrin hali ortada” dedi. Konuşmaların ardından muhtarların taleplerini Orhan Ünver’e aktarmasının ardından toplantı sona erdi.

Share
981 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ