logo

reklam

YANIKKÖY MEYDANI DÜZENLENDİ, SIRA DİĞER SOKAKLARDA

Kısa bir süre önce Yanıkköy Meydanı’ nda altyapı çalışmalarını tamamlayan Sapanca Belediyesi, Yanıkköy Meydanı’ nı tamamen parke taşlarıyla örerek, meydanın çehresine güzel bir görünüm kazandırdı.

YANIK-TAŞ1

Yanıkköy Meydanı’ ndaki çalışmaların ardından diğer sokaklardaki genişletme çalışmaları ve sokak sınırlarına bordür taşı düzenlemesini bitiren Sapanca Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, bu sokakları da bordür taşıyla örüyor.

YANIK-TAŞ2

Yanıkköy’ de yapılan çalışmaların bir an önce tamamlanmasını büyük bir titizlikle takip eden Sapanca Belediye Başkanı Doç. Dr. Aydın Yılmazer, ‘’İlçemizin batı girişinde yer alan bir yerleşim birimi olan Yanıkköy’ de, söz verdiğimiz gibi kapsamlı çalışmalara devam ediyoruz. Doğal dokusu ile zengin bir görünüm sunan Yanıkköy’ e, yaptığımız çalışmalarla bir değer katacağımız inancındayım. Nitekim burada yaptığımız çalışmalarla mahallemize çok şık bir görünüm kazandırmaya başladık ve bu çabalarımız devam edecek. Yanıkköy  de ayrıca çok yakın bir zamanda diğer altyapı eksikliklerimizi de yapacağımız çalışmalarla tamamlayacağız.’’ diyerek, düşüncelerini ifade etti.

Share
487 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ