logo

reklam

YANLIŞTA ISRAR FELAKET GETİRİYOR

Türkiye de yaşayan insanlarımız; Anadolu kilimi gibi sık dokulu, renkli desende ve binlerce yıldır iç içedirler!. İnsanlarımız; ayırımsız olarak güzel insanlardır ve asla kötü yönetilmeye layık değillerdir!.

1. DEVA Y 2 SEÇİM

Çirkin olan; güzel yurdumuzun bu güzel insanlarına dünyayı adeta zehir eden, kalitesiz, hilelerle dolu, bencil bir yönetim anlayışının ısrarla dayatılmasıdır!

‘Demokrasi-Adalet-3 Y ile mücadele- Devleti Küçültme-Milli Gelirimizi Yükseltme’ vaatleri NE OLDU?

Ayrıca yazılı seçim vaatleri NE OLDU?

Bu soruları; akl-ı selim her vatandaşımız sorabilmeli ve hesabını istemelidir! Bu her vatandaşımızın en doğal hakkıdır!.Milletimize çeşitli korku animasyonlarıyla şekil vermeye ve her ne pahasına olursa olsun, hilelerle, kendilerini bile inandırdıkları yalanlarla, adam ayartmalarla, iktidarlarını sürdürmeye çalışanlar; nerede ve hangi konumda olurlarsa olsunlar, çok büyük bir vebalin altındadırlar!.

Dış siyasette; 2002 de sınır komşularımızla sıfır sorun’ sloganıyla yola çıkıldı ama sınırlarımızda neredeyse; ‘dost’ diyebileceğimiz tek bir ülke kalmadı!. Üstelik; bölgemizde de, dünyada da giderek yalnızlığa sürüklendik!. Artık komşularımızda yaşanan çatışmalar; bizim sınırlarımız içerisinde de yoğunlaşmaya başladı!.

Şimdiler ise; güneyimizde de neredeyse Rusya ile sınır komşusu olduk!.

‘Kürt sorunu’ diye yola çıktılar ve ‘çözüm süreci’ adı  altında terörist başı ile resmi muhatap oldular!. PKK’yı güçlendirdiler!. Güneydoğu ve doğu illerimiz de devlet kurumlarını çalışamaz konuma taşıdılar! Aslında; ülkemizi bölünme tehlikesiyle baş başa bıraktılar!.

7 Haziran seçimlerinden hemen sonra da; ‘Kürt sorunu yoktur’ açıklamasıyla terör tekrar start aldı!

Malum; her gün gelen şehit cenazeleriyle kararan ocaklar!

İnşaat sektörüne dayalı; ‘ölü yatırım’ diyebileceğimiz, genelde ‘rant’ anlayışına dayalı bir ekonomik model doyum ve iflas noktasına taşındı. Bu nedenle ekonomik kaygılarımız iyice artmaya başladı. Üretim ekonomisini ülkemize çok gördüler!.

Devlet kadroları; 2002 de ‘devleti küçülteceğiz’ anlayışı ile yola çıkanların, kısa sürede çark etmesiyle birlikte, yandaş personel alımlarına sahne oldu!

Buna rağmen işsizlik ülkemizde tavan yaptı!.

ŞİMDİ MİLLETİMİZE DÜŞEN TARİHİ BİR GÖREV VAR!.

O DA;

ARTIK KLASİK VE PÖRSÜMÜŞ HER TÜRLÜ PROPAGANDA TESİRİNDEN VE İNATLAŞMADAN KENDİLERİNİ KURTARARAK, AKL-I SELİM İLE MUTLAKA SANDIĞA GİTMEKTİR!

Süleyman Deva Niğdelioğlu​

Mimar

Büyük Birlik Partisi

Sakarya 26. Dönem

  1. Sıra Milletvekili Adayı
Share
520 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ