logo

reklam

Yaren Karadeniz Kafe, ünlü sanatçılarla hizmete girdi…

09 Hnide ÖNER

Yaren Karadeniz Kafe, çok sayıda sanatçının ve davetlinin katılımıyla, İzmit Caddesi Bakkallar Durağı, Elit Oteli yanında, düzenlenen eğlenceli bir gece ile hizmete girdi.

Muhteşem mekan

Sakarya, Kafe Karadeniz ve Maranda Kafe’den sonra Karadeniz Müziği yapan “Yaren Karadeniz Kafe” ismiyle yeni bir mekana daha kavuştu. Yazıcıoğlu Ekmek Fırını

01 Sunucu Hasan TOPALOOĞLU

Bayram Yazıcı’nın sahibi olduğu, Adnan Menderes Caddesi (İzmit Caddesi) Bakkallar Durağı mevkii, Elit Oteli yanında hizmete giren Yaren Karadeniz Kafe’nin açılışına bir çok ünlü ve Sakaryalı sanatçı katılırken, açılışı çok sayıda davetli izledi. Perşembe günleri hariç, her akşam 18.00 – 24.00 saatleri arasında hizmet verecek olan Yaren Karadeniz Kafe’de dönüşümlü olarak ünlü ve Sakaryalı Karadeniz Müziği sanatçıları konser verecek. Söz, nişan, sünnet, doğum günü ve düğün organizasyonları ile özel günlerinde da yapıldığı Yaren Karadeniz Kafe’de yöresel Karadeniz yemekleriyle de damak tadına hitap ediyor.

12 Neşet AYDIN

Ünlü Sanatçılar

Konuklara ‘Lahana çorbası ve Hamsi’nin ikram edildiği ve Vizyon Türk Tv Program yapımcısı ve Sunucusu Sakaryalı ünlü şovmen Hasan Topaloğlu’nun sunuculuğunu yaptığı gecede, Karadeniz Müziği’nin ünlü sanatçılarından Neşet Aydın, Hayri Yaşar Karagülle, Nihat Yılmaz, Hüseyin Çayan, Mehmet Akyıldız, ve Meryem Akyüz sahne aldı. Açılış gecesinde ayrıca, Sakaryalı Karadeniz Müziği Sanatçılarından Yılmaz Keskin, Çakır Muhammet, Fikri Bostancı, Hanife Öner, Kemençeci Kadir ve İsmail Güler’de sahne alarak, geceye ayrı bir renk kattı. Geceye katılan sanatçılara sevilen şarkılarını seslendirerek, davetlileri doyasıya eğlendirdi. Türkülerle kendilerinden geçen davetliler, hareketli şarkılarla da doyasıya horon oynayarak, unutamayacakları bir gece yaşadı.

01 Sunucu Hasan TOPALOOĞLU  09 Hnide ÖNER 12 Neşet AYDIN YAREN (17) YAREN (20)

Share
1836 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ