logo

reklam

Yavuz Ferizli’de İncelemelerde Bulundu

  Yavuz Ferizli'de İncelemelerde Bulundu (7) (1) 

 AK Parti Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz ilçe ziyaretlerini sürdürüyor. Ferizli’ye gerçekleştirdiği kapsamlı ziyaret çerçevesinde STK temsilcileri ve esnafla bir araya gelen Yavuz, Ferizli Belediyesi tarafından devam ettirilen çalışmaları da yerinde inceledi.

Yavuz Ferizli'de İncelemelerde Bulundu (1)

 AK Parti Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz, il genelindeki incelemelerini sürdürüyor. Ferizli’ de kapsamlı incelemelerde bulunan Yavuz, STK temsilcileri ve Ferizlili esnaf ile bir araya geldi.

Yavuz Ferizli'de İncelemelerde Bulundu (10)

Ferizli’nin Çehresi Değişiyor

AK Parti İlçe Başkanı Cemil Sağlam ve Belediye Başkanı Ahmet Soğuk’tan bilgiler alan Milletvekili Yavuz, Ferizli’nin çehresini değiştirecek çalışmalarla karşılaşacak olmalarından duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Yavuz, “Meclis çalışmalarına ara verdiğimiz bu dönemde, il genelindeki incelemelerimizi sürdürüyor, belediyelerimizin faaliyetlerini yerinde inceliyoruz. Bugün Ferizli’de ilçe STK temsilcilerimiz ve esnaf kardeşlerimizle bir araya geldik. Aşağı Sakarya Sulama Projesi, OSB çalışmaları, Botanik ve Tabiat Park Ferizli’mizin gelişmesini hızlandıracak çalışmalardır.” dedi.

Yavuz Ferizli'de İncelemelerde Bulundu (13)

Her Metrekareye Hizmet

Milletvekili Yavuz ayrıca, Ferizli Spor Salonu ve yeni MYO inşaatını, Ferizli Belediyesi tarafından gerçekleştirilen asfalt çalışmalarını inceledi. Ferizli Devlet Hastanesi’ni de ziyaret eden Yavuz, hastalara acil şifalar dilerken, Ferizli –  Karasu arası doğalgaz çalışmalarını da yerinde inceledi. Son olarak fındık bahçelerini ziyaret eden Yavuz, vatandaşlarla sohbet etti, hayırlı kazanç temennisinde bulundu. Milletvekili Ali İhsan Yavuz, “Hamdolsun, şehrimizin her metrekaresine hizmet gidiyor. Kronikleşmiş hiçbir sıkıntımız yok. Durmadan, yorulmadan çalışmalarımıza devam edeceğiz” diye konuştu.

 Yavuz Ferizli'de İncelemelerde Bulundu (2)

Share
1338 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ