logo

reklam

Yazlık Ulaşımına Alternatif Sağlandı

131223205

Büyükşehir Belediyesi şehir genelinde kavşak düzenleme ve yenileme çalışmalarına devam ediyor. Serdivan Sakarya Spor Salonu önündeki çalışmaları inceleyen Başkan Toçoğlu, “Tamamlanan kavşak çalışması ile Yazlık Bölgesi’ndeki yerleşim alanları, Serdivan Kapalı Spor Salonu, Süleyman Binek ve Mehmet Akif Ersoy Caddelerine daha güvenli ulaşım sağlanacak. Vatandaşlarımıza hayırlı olsun” dedi.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi, şehir içi ana arterlerde kavşak düzenleme ve yenileme çalışmalarına devam ediyor. Muhsin Yazıcıoğlu Bulvarı, Prof. Dr. Necmettin Erbakan Bulvarı ile 2. Cadde kesişimi ve Mehmet Akif Ersoy ile Süleyman Binek Caddesi üzerindeki kavşak çalışmalarını tamamlayan Büyükşehir Belediyesi;  KİPA kavşağı, Ahmet Yesevi Caddesi, Çevre Yolu ile Karakamış Kavşağı ile Et Balık yolu üzerinde çalışmalarına devam ediyor.  

131223207 131223208 

Hayırlı olsun

Serdivan Mehmet Akif Ersoy ve Süleyman Binek Caddeleri üzerinde devam eden çalışmaları inceleyen Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, “Fen İşleri’ne bağlı ekiplerimiz tarafından yürütülen çalışmalar ile mevcut yol üzerinde bulunan keskin viraj yumuşatıldı. Bölgede dönel kavşak çalışmamızı da tamamladık. Bin metrelik güzergah boyunca bordür döşemesi yapıldı ve 2 bin ton asfalt atıldı. Tamamlanan kavşak çalışması ile Yazlık Bölgesi’ndeki yerleşim alanları, Serdivan Kapalı Spor Salonu, Süleyman Binek ve Mehmet Akif Ersoy Caddelerine daha güvenli ulaşım sağlanacak. Vatandaşlarımıza hayırlı olsun” ifadelerini kullandı.

131223205 131223206

Arterlerde çalışmalar devam ediyor

Kipa Kavşağı ile Ahmet Yesevi Caddesi’nde Çevre Yoluna dönüşleri daha güvenli hale getiren Büyükşehir, bu bölgede sinyalizasyonları kaldırarak dönel kavşak çalışması başlatacak. Et ve Balık Kurumu önündeki 97. Sokak’ta yol düzenleme çalışmaları devam ediyor. 5 yüz metrelik güzergah boyunca bisiklet yolu, tretuvar döşeme ve asfalt çalışmaları gerçekleştirilecek. Büyükşehir Belediyesi ayrıca çevre Yolu ile Karakamış Kavşağı üzerinde de bir düzenleme yapacak.

Share
779 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ