logo

reklam

Yeni Dönemde Daha Fazla Hizmet…

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, devam eden seçim çalışmaları kapsamında Akyazı’da bir dizi ziyaret gerçekleştirdi. Programı kapsamında ilk olarak Akyazı Mahalle Muhtarları ile istişare toplantısında bir araya gelen Başkan Toçoğlu, yeni dönem vizyonu ve gerçekleştirilen çalışmaları anlattı. Toplantının ardından beraberinde AK Parti Akyazı İlçe Başkanı Feyzi Bora ve Akyazı Belediyesi Başkan Adayı Hasan Akcan ile Kuzuluk Belediyesi’ni de ziyaret eden Başkan Toçoğlu, Kuzuluk Belediyesi Başkanı Bilal Soykan’dan devam eden çalışmalar hakkında bilgi aldı..

140205209 140205205

 Akyazı’da yoğun program

Akyazı’daki yoğun programına Taşburun Köyü Seçim İrtibat Bürosu’nun açılış töreni ile devam eden Başkan Toçoğlu, açılışın ardından köy esnafını ziyaret ederek, hayırlı işler diledi. Programının devamında Akyazı Ada Caddesi Seçim İrtibat Bürosu’nun açılışında yoğun kalabalığa hitap eden Başkan Toçoğlu, beraberinde AK Parti Akyazı İlçe Başkanı Feyzi Bora ve Akyazı Belediyesi Başkan Adayı Hasan Akcan ile yeni dönem çalışmaları ve hayata geçirilen hizmetleri Akyazılar ile paylaştı.

140205201 140205202

STK ve esnaf ziyaretleri

Ziyaretlerine devam eden Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu ve Akyazı Belediyesi Başkan Adayı Hasan Akcan, Akyazı Çarşı İçi ve Ada Caddesi üzerinde bulunan esnaf ile bir araya geldi. Cadde üzerindeki işyerlerini tek tek gezen Başkan Toçoğlu, esnafın görüşlerini dinledi, işlerinde kolaylıklar diledi. Programına Ticaret ve Sanayi Odası ve Esnaf ve Sanatkârlar Odası’nı ziyaret ederek devam eden Başkan Toçoğlu, Akyazı Devlet Hastanesi’ne gerçekleştirdiği ziyaretin ardından yoğun programına ev ziyaretleri ile devam etti. Ziyaret programının ardından Akyazı Pazarköy Seçim İrtibat Bürosu’nun açılışı gerçekleştirildi.

140205208 140205205

Gücümüzü sizden alıyoruz

Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, “Bugüne kadar Akyazı’mız da önemli hizmetleri hayata geçiren, beraber çalıştığımız değerli Belediye Başkanımız Yaşar Yazıcı’ya teşekkür ediyoruz. Artık Akyazı’da yeni bir dönem başlıyor. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da el ele vererek, güçlerimizi birleştirerek Akyazı’mıza daha fazla hizmet getirebilmek için çalışmaya devam edeceğiz. Biz, gücümüzü sizlerden alıyoruz. 5 yıllık dönem içerisinde şehrimizde ve ilçelerimizde önemli hizmetleri hayata geçirdik” diye konuştu.

140205207 140205206

Tek çaremiz sandıktır

Başkan Toçoğlu, “Her zaman ifade ettiğimiz gibi, ‘Belediyecilik bizim işimizdir’.Bizim belediyecilik anlayışımızın temelinde halkımıza 24 saat hizmet etmek yatmaktadır. Bu şiarı birlik ve beraberlik içerisinde gerçekleştirmenin mutluluğu ile karşınıza çıkıyoruz. İnşallah önümüzdeki dönem Akyazı’da da daha fazla çalışarak; daha fark edilir, daha standardı yüksek hizmetleri hayata geçireceğiz. Önümüzde çok önemli bir yerel seçim süreci var. Bu süreçte tek dayanağımız ve tek çaremiz sandıktır. Sandıklara çok güçlü bir şekilde sahip çıkarak, AK Parti’ye çok güçlü bir destek vererek tüm oyunları bozacağız. Bize güvenmeye devam edin. Bize sahip çıkmaya devam edin” dedi.

Pazarköy Seçim İrtibat Bürosu

Konuşmaların ardından Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Akyazı Belediyesi Başkan Adayı Hasan Akcan, Altındere Belediyesi Başkanı Mehmet Çakmak ve AK Parti Akyazı İlçe Başkanı Feyzi Bora, meydanı dolduran kalabalığı selamladıktan sonra Pazarköy Seçim İrtibat Bürosu’nun açılışını gerçekleştirdi.

140205203 140205204

 

Share
619 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ