logo

reklam

YÖÇEYDER’den eğitim çağrısı

YÖÇEYDER, hayırseverlere çağrıda bulunarak; çeşitli üniversitelerde okuyan Sakarya’lı yetimlerin 2. Öğretim harçları için yardım çağrısında bulundu.

YOCEYDER (2)

7000 TL’ye ihtiyaç var
Kısa adaı YÖÇEYDER olan Yetim Öksüz Çocukları Eğitim ve Yardımlaşma Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Ali Türkoğlu; Türkiye genelindeki ve Sakarya’daki hayırseverlere eğitim noktasında çağrıda bulundu. Türkiye’nin değişik üniversiterinde okuyan Sakarya’lı yetimlerin 2. Öğretim harçları için 7000 TL’ye ihtiyaç duyulduğunu vurgulayan Başkan Ali Türkoğlu; her zaman olduğu gibi, hayırsever Sakaryalıların katkılarıyla bu güne kadar yetim ailelerin her türlü ihtiyaçlarını destek verdiğini, bu konuda da ailelerin bu taleplerine gerekli ilgiyi göstereceğini beklediklerini söyledi.

SAMSUNG CAMERA PICTURES

SAMSUNG CAMERA PICTURES

Başkan Türkoğlu; YÖÇEYDER’e eğitim noktasında yardımda bulunmak isteyen hayırseverlerin derneğin Türkiye Finans Katılım Bankası TR75 0020 6001 0999 0664 8700 01 nolu hesabına yardım edebileceklerini belirtilirken, Dernek hakkında da; Ulus Caddesi No: 37 Adapazarı adresinden ve www.yoceyder.org.tr Web Adresinden bilgi alınabileceği bildirildi.

Share
410 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ