logo

reklam

Arifiye Tiyatroyu Sevdi…

tiyatro9

Arifiye Belediyesi tarafından düzenlenen çocuklara ve yetişkinlere yönelik tiyatro gösterileri, Arifiye’liler tarafından beğeni ile izlendi…

            Arifiye Belediyesi ile Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından ortaklaşa düzenlenen kültür etkinliklerinin ilki, Arifiye Belediyesi tarafından vatandaşların beğenisine sunuldu.

tiyatro7

            10 Aralık Salı günü Arifiye Belediyesi Kültür Merkezinde dört seans halinde, ilköğretim öğrencilerine yönelik düzenlenen “Minik Balığın Macerası” adlı tiyatro gösterisi öğrencilerin büyük beğenisini kazandı. Tiyatro oyununu Ersin Çakmak yönetti. Oyuncular; Deniz Bahar, Vehbi Arslan, Zülküf Tayfur, Emine Serpil Şendön ve Mustafa Reka oyunu sergiledi.

            Büyüklere Yönelik düzenlenen tiyatro oyunu  ise; “Soğan Gibi” adlı oyun oldu. Akşam saat:20.00’de başlayan oyunun yazarı; Naci Taner Büyükarman, Yönetmeni ise Ersin Çakmak. Oyuncular; Buket Yöremen, Gürcan Koç, Vehbi Arslan, Ayça Ustaoğlu, Emine Serpil Şendön ve Mustafa Reka’nın başarı ile sergilediği oyun, izleyicilerden tam not aldı.

tiyatro2

            Kültür etkinlikleri kapsamında düzenlenen ikinci program; 13 Aralık Cuma günü saat: 17.00’de Kent Orkestrasının gösterisi  olurken,

            Üçüncü program; 19 Aralık Perşembe günü. Münib Engin Noyan’ın “O’nun izinde Hayatı Anlamak” isimli konferansı olucak.

tiyatro    tiyatro12

 

Share
940 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ