logo

reklam

BABAM NURLAR İÇİNDE UYU.!!!!

Babamı koymayın, vermeyin kara toprağa dedim. Beyazlar içinde seni toprağa verdikleri gün ömrümün en acı, en hüzünlü günüydü. Sen gittikten sonra hiçbir şey artık eskisi olmadı ve olmayacakta.Senin yerin hiçbir zaman dolmayacak, sen her zaman benim kalbimde yaşayacaksın canım babam. Sen aramızdan ayrılalı 4 yıl oldu ama ben hala seni arıyorum, hala seni özlüyorum. Her kapı çaldığında babam geldi diye koşuyorum ama kapıyı açmaya cesaret edemiyorum. Çünkü biliyorum kapıyı açtığımda sen gelmeyeceksin ve ben yine üzüleceğim. Herkes bana zamanla alışırsın, ölenle ölünmüyor diyorlar. Ben zamanla hiç alışmak istemiyorum senin yokluğuna, ben her zaman seni anmak ve seni yaşamak istiyorum.

Sen her zaman bizler için çalıştın çabaladın hiçbir zaman bir kere dahi yoruldum demedin. Çünkü biliyordun yoruldum dersen belki biz üzülürüz diye hiç ses etmezdin. Sen hakkın rahmetine kavuştuktan sonra annem bir daha hiç kahkaha ile gülmedi. Abim desen içinde yaşıyor her şeyi..Ben ise her baba diyen çocuğa imrenerek bakıyor, her baba sözü yüreğimi yakıyordu. Nasıl bir acıymış bu her zaman ilk günkü gibi taze, her zaman acı verici. Acının içimde fırtınalar kopardığı ancak dışarıdan kimsenin bilmediği biri olarak yaşıyorum artık. Seni hiçbir zaman unutmayacağım, seni her gecemde, her günümde hatırlayacağım.

Seni arıyorum her gecemde, her sabahında, her günümde her anımda. Babam diyorum, baba diyorum kendimi tutamıyorum. Senin yokluğuna alışmak çok zor olacak. Canım Babam mekanın cennet, Peygamberimiz komşun olsun Allah’ın rahmeti senin ve tüm ölmüşlerimizin üzerine olsun inşallah.Bana gerçekleştirmek için bir şans verselerdi geçen zamanı geri getirmek isterdim. Babama tekrar kavuşmak doya doya boynuna sarılmak ve hiç kalkmamak üzere dizinin dibinde oturmak için neler vermezdim.

Seni istemeden de olsa bazen üzdüm, bazen kırdım. Lütfen beni affet baba ben seni her zaman çok sevdim. Sen bana bir kere kırıldın ben senden bin kere özür dilerim Babacığım. Ne olur beni affet baba, sen zaten yokluğunla bana bu dünyadaki en büyük cezayı verdin. Beni sensizlikle baş başa bıraktın. Başka hiçbir acı sensizlik kadar acımamıştı içimi.Doğum günün kutlu olsun BABAM…!!!MEKANIN CENNET OLSUN…..IŞIKLAR İÇİNDE UYU…

YAZAN : ASLI KALKAN

Share
672 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ