logo

reklam
13 Şubat 2017

Badmintonda madalya sevinci

Ankara’da yapılan Türkiye Badminton Şampiyonasında 11 yaş Kategorisinde Hüseyin Akif Koç Türkiye Şampiyonu olurken, Zülal Pekez Türkiye 3. Oldu.

badmintonda-madalya-sevinci-107808

15 Yaş Yıldızlar Kategorisinde mücadele eden Şeydanur Biçer ise performansı ile Milli takım Gelişim kampına göz kırptı.  Başarılı sporcular Sakarya Gençlik  Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fatih Çelikel’i ziyaret etti.

Badmintonda İlimizin adının Türkiye’ye duyuran sporcularla grur duyduklarını belirten Sakarya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fatih Çelikel, Derece yapan sporculara başarılarının devamını diledi. Çelikel ayrıca Akyazı’da yapılan İl Seçmesine katılıp Türkiye Şampiyonasına gitmeye hak kazanan sporculara da başarılar diledi.

badmintonda-madalya-sevinci-107799

Akyazı Atatürk Spor Salonunda düzenlenen  Büyükler Ferdi Türkiye Şampiyonası Badminton İl Seçmeleri sona erdi. Erkeklerde Eyüp Ertuğrul Şahinbaş şampiyon, Metehan Taze 2., Doğukan Kandil 3., Çetin Çakıroğlıu 4. Oldu. Bayanlarda ise Ayşenur Gündüz şampiyon, Rabia Günaldı 2., Merve Şahinoğlu 3., Zehra Şimşek ise 4. Oldu.

Müsabakalar sonrasında Antrenörler Adnan Bak ve Duygu Kar sporculara ödüllerini takdim ettiler.Badmintonda ilk dörde giren sporcular, 16-19 Şubat 2017 tarihleri arasında ilimizi Bursa’da yapılacak olan Şampiyonada temsil edecekler.

Share
1182 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ