logo

reklam

Çok Çalışıp Oylarımızı Arttıracağız

IMG_8413

Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan tarafından yeniden aday gösterilmesinin ardından ilk ziyaretini AK Parti İl Başkanlığı’na yaptı. Teşkilat üyeleri tarafından büyük bir coşkuyla karşılanan Başkan Toçoğlu, “Sakarya, her zaman AK Parti’ye ve Sayın Başbakanımıza sahip çıkmıştır. İnşallah, 30 Mart’ta da oylarımızı en yüksek seviyeye çıkartıp; partimize Cumhurbaşkanlığı seçimi için de güzel bir destek sağlamış olacağız. Hepinize tekrar teşekkür ediyorum” dedi.

IMG_8513

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, İstanbul’da düzenlenen AK Parti Seçim İşleri Bölge Toplantısı’nda Başbakan Recep Tayyip Erdoğan tarafından tekrar Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanlığı’na aday gösterildi. Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlenen programın ardından Başkan Toçoğlu, ilk ziyaretini AK Parti İl Başkanlığı’na gerçekleştirdi. Teşkilat üyelerinin yoğun sevgi gösterisiyle karşılanan Başkan Toçoğlu, İl Başkanlığı önünde teşekkür konuşması yaptı.

IMG_8543

 Toçoğlu ile yola devam

Başkan Toçoğlu, “Bizleri bu mutlu günümüzde yalnız bırakmadığınız için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyoruz.  Bugüne kadar hep birlikte neler yapabileceğimizi gösterdik. İstanbul’da gördünüz. Sayın Başbakanımız da sizin emeklerinizi, sizin çalışmalarınızı tüm Türkiye’ye överek, hepinize bir anlamda teşekkür etmiş oldu. Her şey bitmiş değil. Bu projeler, hizmetlerin birinci etabıdır. Sakarya, her zaman AK Parti’ye ve Sayın Başbakanımıza sahip çıkmıştır. İnşallah, 30 Mart’ta da oylarımızı en yüksek seviyeye çıkartıp; partimize Cumhurbaşkanlığı seçimi için de güzel bir destek sağlamış olacağız. Hepinize tekrar teşekkür ediyorum. Hakkınızı helal edin” ifadelerini kullandı.

 IMG_4602IMG_4606

Share
666 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ