logo

reklam

ECEVİT KELEŞ SAPANCA ESNAFINI ZİYARET ETTİ

s1

Cumhuriyet Halk Partisi Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı Ecevit Keleş, Sapanca’da esnaf ziyaretlerinde bulundu  ve vatandaşların sorunların dinledi.

Esnaf ziyaretleri esnasında Emniyet Müdürlüğü, Hükümet Konağı, Bankalar ve Esnaf ve Sanatkarlar Odası’nı da ziyaret edildi.

Cumhuriyet Halk Partisi Büyükşehir Belediye başkan aday adayı Ecevit Keleş’e, Cumhuriyet Halk Partisi İl Yönetim Kurulu üyelerinden  Zeynal Atalay, Nazmi Seviç, Azize Çeroğlu, Şevki Toker, Aşkın Oktay, Gülhan Çehiz, Kurultay Delegesi Reyhan Doğan, Eski Adapazarı İlçe Başkanı Fatma Kurtuluş, Kadın Kolları, Cumhuriyet Halk Partisi Sapanca İlçe Başkanı Selim Topçu,  ilçe yönetim kurulu üyeleri ve partililer eşlik etti.

Büyükşehir Belediye başkanlığına talip olduğunu söyleyen Ecevit Keleş “Belediyecilik herkesin yapabileceği bir iş değildir. Yıllarca ilimizi yönetenler belediyeciliği iki yılda bir parke taşı yapıp iki yıl sonra tekrar o parkeyi söküp yeni parke taşı döşemek değildir. Belediyecilik şehrimizde yaşayan herkesin sorunlarını çözüp şehirlere vizyon kazandırmaktır. Şehirlerin değerini artırmak marka şehir ve markalar yaratmaktır” dedi

Ecevit Keleş;” Bu seçimler genel seçim değil yerel seçimdir. Kişiye ve kişilere oy verilir. Sakarya’da Esnafın, Tarımın, Hayvancılığın, Köylü’nün, İşçinin umudu olarak ortaya çıktık. Bana Büyükşehir Belediyesi’ni layık görürseniz Sakarya’da yaşayan herkes mutlu, huzurlu bir şekilde yaşayacak ve bizler Hz. Ömer Adaletinde  Sakarya’yı yöneteceğiz.”dedi.

 s3 s9 s13 s30

Share
561 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ