logo

reklam

EKREM YÜCE KARDEŞİME HATIRLATMA YAĞCILARA DİKKAT

ÇOK ESKİ YILLARA DÖNEREK,BUGÜNKÜ,TOPLUMA DÜRÜST HİZMET VERMEYİ DÜŞÜNEN SİYASİLERE HATIRLATMAK İSTİYORUM.MİSAL AKP SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKAN ADAYI OLAN EKREM YÜCE SAKARYALILARIN YAKINEN TANIDIIKLARI VE BENİMDE YAKIN DOSTLARIM OLAN,MERHUM SİNAN PEHLİYAN,MERHUM ÜNAL OZAN VE YİNE BELEDİYE BAŞKANLIK GÖREVLERİNİ BAŞARIYLA SÜRDÜREN MURAT SOĞANCIOĞLU SEYFETTİN KUBİLAY,HÜSEYİN KAŞKAŞ,HÜSEYİN KARABAŞ VE BUNLARA BENZEYEN DEĞERLİ,BELEDİYE BAŞKANLARININ YANLARINDA BUGÜNKÜ GİBİ YAĞCI VE  ÇIKARCILAR YOKTU.

GÖREVLERİM NEDENİYLE VE 50 YILA YAKIN TECRÜBELERİME DAYANARAK,BUGÜNKÜ ORTAMDA,GÖRDÜKLERİM YAĞCILARI VE ÇIKARCILARI GÖRDÜKÇE,İNANINKİ,BEN İNSANLIĞIMDAN UTANIYORUM.BU TİP İNSANLAR,NASIL UTANMIYORLAR AKLIM BİRTÜRLÜ ALMIYOR.

BAZI SİVRİ ZEKALILAR ŞUNU SÖYLEYEBİLİRLER.BU LİDERE OLAN SEVGİDİR..BENDE,ŞUNU SÖYLEYEBİLİRİM.BEN VATANDAŞ OLARAK SEÇENİM.

ODA,BANA HİZMET VERECEK OLAN SEÇİLENDİR.O BANA HİZMET VERECEK.BENDE ONA KALBEN SEVGİ VERECEM.

SİYASET BENCE KİRLENİYOR VE ÇIKARLARA DAYANIYOR.TIPKI,BİRÇOK ÇIKARCILAR YAĞCILAR GİBİ EVVELDEN SEÇİLEN SİYASETÇİLEREDE GÖNÜLDEN SEVGİ VARDI.

ŞİMDİ İSE SAHTE SEVGİLER,HEM SİYASETÇİDE HEMDE,ÇIKARCI YAĞCILARDA MEVCUT BEN ŞUNU BELİRTMEK İSTİYORUM VEDE UYARIYORUM,BENCE,DÜRÜST BİLDİĞİM EKREM YÜCE VEDE BUNUN GİBİ,SİYASİ ARENADA TOPLUMA GÖNÜLDEN HİZMET EDECEK LİDERLERİN,ETRAFINDAKİ YAĞCILARA DİKKAT ETSİNLER.AKSİ TAKDİRDE,HEM KENDİLERİNE HEMDE TOPLUMA ZARAR VERDİKLERİ GİBİ,GERÇEK KİŞİLERİN,KUL HAKKINI YEMİŞ OLACAKLARDIR.( TABİİKİ ÖBÜR DÜNYAYI DÜŞÜNENLER İÇİN ) YAZAN : İSMAİL AYDIN

Share
440 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ