logo

reklam

EKREM YÜCE SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKAN ADAYI OLDU.

ASLEN GEYVE KÖKENLİ OLUP, ERENLER ESKİ BELEDİYE BAŞKANI,RİZE ÇAY KUR GENEL MÜDÜRÜ VE DOKAP BAŞKANLIK GÖREVLERİNİ BAŞARIYLA YÜRÜTEN,TEMİZ BİR MAZİYE SAHİP OLDUĞUNA İNANDIĞIM,EKREM YÜCE,SAKARYAYA HER GELİŞİNDE MUTLAKA BENİM İŞ YERİME GELEREK HAL VE HATIRIMI SORAN EKREM YÜCE’Yİ SAYIN SAKARYA’LI HALKIMA VE BİLHASSA KENDİSİNİ TANIMAYAN GENÇ KUŞAKLARA KISACA TANITMAK İSTİYORUM.

BENİM TANIDIĞIM EKREM YÜCE ,HİÇ BİR ZAMAN HERHANGİ BİR SİYASİ PARTİDEN GÖREV İSTEMEDİ . AMA VERİLEN GÖREVİDE BAŞARIYLA SÜRDÜREN EKREM YÜCE’YİDE ÇOK UZUN YILLAR EVVELİNDEN TANIYAN BİR KİŞİYİM…

BENİ TÜM SİYASETÇİLER TANIR. 50 YILA YAKIN SAKARYA MEDYASINDA ACİZHANE GÖREV YAPAN,AYNI ZAMANDA 36 YILDIR ,FOTOĞRAFÇI ESNAFI OLARAK , BU FANİ DÜNYADA YAŞAM ZAMANINI SÜRDÜREN, VE  1970 YILINDAN BERİ MERHUM BENCE DÜRÜST OLAN BÜLENT ECEVİT HAYRANI OLUP, CHP. SAKARYA GENÇLİK KOLLARINDA,GÖREV YAPAN,BİR CHP’LİYİM.

İŞTE SOL GÖRÜŞLÜ BİRİNİ ZAMAN ZAMAN ,ZİYARET EDEN AKP SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKAN ADAYI OLAN EKREM YÜCE ,MÜTEVAZİ,GÜLER YÜZLÜ,ALÇAK GÖNÜLLÜ,HERKESİN GÖRÜŞÜNE SAYGI DUYAN,HOŞGÖRÜLÜ,TİPİK BİR KÖYLÜ ÇOCUĞU,BU SEÇİMLERDE AKP SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKAN ADAYI.

SAKARYA HALKI ,BELEDİYE BAŞKANLIK SEÇİMLERİNDE,PARTİLİYE PEK DEĞER VERMEDİĞİ,GİBİ SAKARYAYA GÖNÜLDEN HİZMET EDECEK KİŞİYİ SEÇER . BENCEDE SAYIN HALKIMIZIN TEŞHİSİ VE KARARI DOĞRUDUR.BEN SİYASİ PARTİSİNİ BENİMSEMEDİĞİM HALDE,EKREM YÜCE’NİN SAKARYA HALKINA FAYDALI OLACAĞINI ,DÜŞÜNENLERDEN BİRİYİM.

ÇÜNKÜ,EKREM YÜCE ,SAKARYA SEVDALISIDIR.KÖYLÜ ÇOCUĞUDUR,MÜTEVAZİDİR,GÖNÜL KIRMAYAN VE EN ÖNEMLİSİDE İNSANLARA TEPEDEN BAKMAYANDIR.

( Yazan = İSMAİL AYDIN ) SAYGILARIMLA

Share
476 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ