logo

reklam

HALİT EVİN’E ÇALIŞANLARDAN SEVGİ SELİ

SAKARYA’NIN SAYILI İŞ ADAMLARINDAN VE YAPTIĞI BAĞIŞLARLA,ADINI DUYURAN,MÜTEVAZİ,SEVECEN HALKTAN ALDIĞINI ÇALIŞANLARLA PAYLAŞAN,SAKARYASPOR’UN BAŞKAN VEKİLİ,EVİN TUR VE METRO TURİZM İŞLETMECİSİNİN SAKARYA TEMSİLCİSİ,OLAN HALİT EVİN,EVİN PARKTA,ÇALIŞANLARINA İFTAR YEMEĞİ VERDİ.

GELENEKSEL HALE GETİRDİĞİ VE ONUNCU İFTAR YEMEĞİNİ VEREN,HALİT EVİN’E ÇALIŞANLAR VEDE AİLELER TARAFINDAN ADETA SEVGİ SELİ OLUŞTU.

KUŞ SÜTÜNÜN , EKSİK OLDUĞU İFTAR YEMEĞİNE,HER ŞEY EKSİKSİZ VE BOLDU.YÜZLERCE ÇALIŞANLARIN VE AİLELERİN KATILDIĞI İFTAR YEMEĞİ,EVİN PARK BAHÇESİNDE GERÇEKLEŞTİ.

 

HALİT EVİN KARDEŞİMİ BEN TAM 36 YILDIR.YAKİNEN TANIYAN BİRİYİM.HALİT EVİN RAHMETLİ BABASIYLA,YENİ CAMİ SEMTİNDE BULUNAN KÜÇÜCÜK BİR BÜFEDE ÇALIŞARAK BAŞLAYAN DÜRÜST TİCARET HAYATI,YILMAYAN YOĞUN EMEĞİNLE,BUGÜNKÜ İŞ ADAMLIĞINA YÜKSELMESİNE NEDEN OLDU.( DEYİM YERİNDEYSE HALİT EVİN ALIN TERİYLE ALLAH’IN İZNİYLE,BUGÜNKÜ SERVETİNE KAVUŞAN.YÜREĞİNDE ALLAH KORKUSU OLAN ENDER DÜRÜST İŞ ADAMLARINDAN BİRİDİR )

İŞTE 10’NUNCU GELENEKSEL İFTAR YEMEĞİNDE,ÇALIŞANLAR NAMINA KENDİSİNE VERİLEN,BİR BUKET ÇİÇEK,HALİT EVİNE VERİLEN SEVGİ SELİNİN İSPATIYDI.

HALİT EVİNE ÇİÇEĞİ TAKDİM , EDEN GENÇ BAYANIN ETRAFINI ÇEVİREN BAYANLARIN ,FOTOĞRAF ÇEKTİRMELERİ İSE,HALİT EVİN’E OLAN SEVGİLERİNİ,ÇALIŞANLARIN, AİLELERİN SEVGİLERİNİ DİLE GETİRİYORLARDI.

HALİT EVİN HİÇ UMMADIĞI BU SEVGİ JESTİ KARŞISINDA YİNE,MÜTEVAZİ,SAKİN VEDE BUĞULU GÖZLERİNLE TEŞEKKÜR ETTİ.

BENCE,HALİT EVİN OLMAK ÇOK ZORDUR.ÇÜNKÜ, BENCE HALİT EVİN,BENİM VE SEVENLERİN NAZARINDA,BİR KARDEŞ,BİR AĞABEY,BİR BABADIR VEDE MÜTEVAZİ BİR PATRONDUR.ALLAH HALİT EVİNE ALLAH UZUN ÖMÜR VERSİN.ÇÜNKÜ,HALİT EVİN,GİBİ DÜRÜST İNSANLARA,TOPLUMUN İHTİYACI VARDIR .

Share
743 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ