logo

reklam

İşçi Partisin’den Büyük Tepki

DSCF1395 

İşçi Partisi Sakarya Öncü Kadın Başkanı Zeynep Özgül, Yolsuzlukla ve Rüşvet operasyonu ile ilgili bir açıklama yaptı. Özgül Açıklamasında Ülkemiz 17 Aralık 2013 Salı sabahı büyük bir yolsuzlukla ve rüşvet operasyonun ile uyandı dedi. Özgül açıklamasını şöyle devam etti.

131220103

Aralarında üç bakan oğlu, bir bakan, Bir büyük kamu bankasının genel müdürü, Belediye başkanı ve iş adamları toplam 84 kişi yolsuzluk ve rüşvet operasyonu kapsamında göz altına alındı.

Bu çok büyük yolsuzluk ve rüşvet operasyonu hükümetten habersiz yapılmıştı. Bunu bizzat Bakanların ve Başbakanının ağzından duyduk.

Görüntüler ortaya çıkınca bu kişiler evlerinde Bakanların oğulları balya balya paraları evlerinde ayakkabı kutularında bez torbalara, gizli bölmelerde saklamışlardır. Bir Bakanın evinde tam 6 adet çelik kasa çıkmış ve para sayma makinesi de vardı.

İzliyoruz…Bütün Türkiye izliyor..

131220104

Yolsuzluk söylentileri AKP iktidarının kuruluşundan beri var ve daha önce de bunun görüntüleri bulundu. Ses kayıtları yayınlandı.

Bir arkadaşımız Deniz Yıldırım, Başbakanın akçeli konuşmalarını yayınlandığı için 5.5 yıldan fazla süredir Silivri ceza evinde yatmaktadır diyerek devam ettiği konuşmasında,

Bu kadar büyük operasyon yapılıyor. Yatak odasında balya balya paraları gördük, artık bu resim kimsenin hafızasından çıkmaz diyen Zeynep Özgül,

Biz İşçi Partisinin yıllarca söylediği mafya, gladyo resminin bütün çıplaklığı ile ortaya çıktığına gördük.

Şimdi AKP seçmenin gözünün önüne bu görüntüler gelirken, daha önce geçen hafta Van’da soğuktan donarak ölen kız çocuğunun görüntüsü de geldi. Sosyal Medyada yayınlanan ayakkabısız çocukların fotoğrafları ile Bakan çocuklarının ayakkabı kutularına sakladıkları paralar gelmez mi?

İstediğiniz kadar örtemeye çalışın. Türk insanının uyanan vicdanı eskisi gibi olmayacaktır.

Siz Türk milletini sadece yolsuzluklarından nemalanan yandaş çevreniz mi zannediyorsunuz..

Onursuz vicdanız mı sanıyorsunuz dedi..

Haber:Hüsnü KALKAN-Orhan TEMEL

İşçi Partisin’den Büyük Tepki ile SAKARYATURK
DSCF1396 DSCF1398131220103 131220104

 

Share
1608 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ