logo

reklam

İYİ PARTİ SAKARYA’DA İYİYE DOĞRU GİDECEKTİ.

EĞER ENVER TOÇOĞLU ,MİLLETVEKİLİ ADAYI OLSAYDI SAKARYATURK’ÜN DEĞERLİ KÖŞE YAZARI OKUYUCULARIMIZ.

MERHUM,KURUCU YEĞENİM HÜSNÜ KALKAN,BANA HER ZAMAN ŞUNLARI,SÖYLERDİ;ALLAH RAHMET EYLESİN,DAYI SEN YILLARINI SAKARYA MEDYASINDA VE TOPLUMUN İÇİNDE GEÇİRDİN.SEN BENDEN TECRÜBELİSİN,SENDEN RİCAM,SAKARYATURK İNTERNET SİTESİNDE,ASLA TARAFLI HABER YAPMA. HALKIN NABZINI İYİ TUT VE GERÇEKLERİ YAZMANI İSTERİM.

ÇÜNKÜ,BİZİM SAKARYATURK AİLESİNİ KİMSE PARAYLA ASLA SATIN ALAMAZ. DERDİ.( NUR İÇİNDE YAT SEVGİLİ YEĞENİM) DEMEK İSTİYORUM Kİ;İYİ PARTİ YÖNETİMİ,SAYIN MERAL AKŞENER’E ENVER TOÇOĞLU’NUN KİŞİLİĞİNİ ÇEVRESİNİN NE KADAR GENİŞ OLDUĞU,KADAR ÇOK SEVİLDİĞİNİ,ANLATA BİLSEYDİLER VE ENVER TOÇOĞLU,BİRİNCİ SIRADAN ADAY GÖSTERİLİP,ENVERİN TOÇOĞLU’NUN SAYESİNDE İYİ PARTİ SAKARYA’DAN EN AZ İKİ MİLLETVEKİLİ ÇIKARSAYDI.BEN,SOL GÖRÜŞLÜ BİR İNSANIM.

CHP’LİYİM VE RAHMETLİ ECEVİT HAYRANIYIM.AMMA,MERAL AKŞENER KARDEŞİM’EDE CESUR DURUŞUNLA VE KADIN OLMASINA RAĞMEN TOPLUMDAN,GÜZEL BİR DESTEK ALMASINDAN DOLAYI KUTLAMAK GEREKİR.

YALNIZ, BENCE VE BİRÇOK ,VATANDAŞIN DÜŞÜNDÜĞÜ GİBİ, KEŞKE AKRABASI DENİLEN, ÜMİT DİKBAYIRI BİRİNCİ SIRADAN ADAY YAPMASAYDI.ÇOK DAHA İYİ OLURDU.

İKİNCİ SIRADA,MİLLETVEKİLİ ADAYI OLAN,DOKTOR AYDOĞAN ARSLAN KARDEŞİMİ BEN YILLARDAN BERİ,YAKİNEN TANIRIM.

DÜRÜST,CANA YAKIN,KÜLTÜRLÜ,SÖZÜNDE DURAN,VE SEÇİLİRSE,SAKARYA’YA ÇOK FAYDALI OLACAĞINA İNANIYORUM.

AMMA,DEDİM YA,DOKTOR AYDOĞAN ARSLAN,BİRİNCİ SIRADAN,ADAY OLAN VE SAKARYALILAR TARAFINDAN,PEK FAZLA TANINMAYAN,ÜMİT DİKBAYIR İLE NE KADAR BİR BAŞARILI YOL ALACAKLAR, BUNU SEÇİM SONRASI GÖRECEĞİZ.

YAZAN;İSMAİL AYDIN

SAKARYATURK İNTERNET SİTESİ KÖŞE YAZARI VE MAGAZİN PROGRAM YAPIMCISI,SUNUCUSU.

Share
386 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ