logo

reklam

Mehmet GÖKTÜRK : Serdivan’da 30 Mart Zafer Günüdür

Başvuruya MHP İl ve Serdivan İlçe yönetiminin yanı sıra çok sayıda MHP üyesi, vatandaşlar ve basın mensupları katıldı.

mehmet_gokturk_71

MHP Serdivan İlçe Başkanı Muharrem Kurtulan”30 Mart 2014 Yerel Seçimlerinde  Sakarya’nın ve Serdivan’ın  20 Yıllık makus Talihini değiştirmek içim MHP il ilçe, teşkilatları olarak yola  çıktık.İnşallah sadece reklam belediyeciliği yapan,eğitimde,sağlıkta ve gelişmiş iller sıralamasında  SAKARYA ‘yı ilk 50 il içine hala sokamayan bu zihniyetten kurtulmak için Sakarya ve  Serdivan’da Tek AlternatifHareket Milliyetçi Harekettir.

Serdivan’da bugün özel sektörün yaptığı 5-6 cafe ile övünenler, maalesef milletimizi mağdur etmeye devam etmektedirler.Hala ihalesiz, işletme  hakkı vermeler ,Hala ruhsata aykırı yapılara izin vermeler.  Malesef hala Serdivanlıyı 20 yıl önce atılan asfalta mahkum bırakmaları devam etmektedir. İnşallah milletimiz 30 Mart’ta ‘artık yeter’ diyecektir.”

Serdivan İlçe Teşkilatı olarak Bugünde Belediye Başkan Aday Adaylığı Başvurusu için Toplanmış Bulunmaktayız.

Ülkü Ocakları Başkanlığı,TÜVASAŞ Genel Müdürlüğü,2004 Yerel Seçimlerde MHP Büyükşehir Belediye Başkan Adaylığı yapmış Mehmet GÖKTÜRK Bugün MHP Serdivan Aday Adaylığı için Teşkilatımıza  başvurmaktadır.Deprem Zamanı  Hatırlanacağı  gibi 5 Senede  Ayağa kalkamaz  denilen TÜVASAŞ’ı Gece  Gündüz  çalışarak adeta  TÜVASAŞ’ı  evi yaparak,3 Ayda Ayağa  kaldırıp Üretime başlatmıştır.Hepimizin ABİSİ olan Mehmet GÖKTÜRK’e Hayırlı olsun diyorum”

Başvurusunu yoğun katılımla gerçekleştiren Göktürk yaptığı konuşmada, şunları söyledi..

mehmet_gokturk_89

“30 Mart 2014 yerel seçimlerinde Sakarya’nın ve Serdivan’ın 20 yıllık makus talihini değiştirmek için MHP İl ve İlçe Teşkilatları olarak yola çıktık. İnşallah sadece reklam ve belediyeciliği yapan, eğitimde, sağlıkta ve gelişmiş iller sıralamasında Sakarya’yı ilk 50 il içine hala sokamayan bu zihniyetten kurtulmak için Sakarya’ Serdivan’da tek alternatif hareket MHP’dir. Teşkilatımızla  birlikte yarın sabahtan itibaren   seçimin bitimine  kadar   yoğun bir  çalışma  proğramamız olacak. Serdivan’ın kaderini değiştirmeye  geliyoruz.Zafer  Çok uzak değil 30 Mart’ta  kutlamalara   şimdikten davet ediyorum.

mehmet_gokturk_77

Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Muhammed Levent Bülbül”Milletimizin Tümünden oy alabilecek adaylarla   Sakaryalının karşısına  çıktık.Seçime  100  gün  var  bu  günler çok  önemli  Hep birlikte  çalışacağız.Bu   önemli  MHP  kadroları  bir  dönem  görev  yaptığında  Sakarya Halkı  görecek   belediyecilik nasıl olurmuş.Tüm adaylarımız Tüm  Halkı kucaklayacak  özellikleri taşıyorlar.Diğer Partilerde  adayları  görüyorsunuz fazla  söze gerek yok.Tartışmalı  aday  bizde  yok.Yıpranmamış  Temiz  geçmişleri olan  adaylarla   Tüm  Belediyeleri  alacak durumdayız.Sakarya için 30 Mart Fırsat  günüdür.Özellikle MHP ye  oy  vermelerini isteyelim.Takım Halinde  seçimi  almamız  gerekiyor.”

MHP Büyükşehir Belediye Başkan adayı Orhan Ünver “Sakarya artık yeter dediğini görüyoruz, duyuyoruz. 31 Mart 2014 sabahı Sakarya için yeni bir sayfa açılacak.Burada  Erkeklerden  çok kadınları  görüyorum. MHP nin  eksiği tamamlanmış oldu.30 Mart ta  kutlayacağımız zaferi  görüyorum”

MHP Adapazarı Belediye Başkan Adayı Ahmet Tufan DemircioğluAdapazarı Belediyesini  alacağız.Bütün Belediyelerde  MHPli adayların  zafere ulaşması ile  Büyükşehir Belediyesi MHP  alacak.30 Mart Zafer Günüdür”

MHP Pamukova Belediye Başkan Adayı Abdullah Bolal”Bu  seçim  diğer hiçbir  seçime  benzemiyor.Bu  seçimleri alacak durumdayız.Zafer MHP adaylarının olacaktır.Seçime kadar  durdurak yok  çalışıp  Sakaryanın  Her  belediyesine  MHP ‘li adaylar   oturacak. Hayırlı olsun”dedi.

mehmet_gokturk_12

Share
1058 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ