logo

reklam

MHP Adapazarı Adayı Ahmet Tufan Demircioğlu : Ağzımdan Çıkan Söz Senettir

mhp_ada_mhp_16*Adapazarı’nın birinci sorunu depremdir. Birinci önceliğimiz depremdir. Kendi sorumluluk alanımızda binalarda iyileştirme yapacağız.

*Çağdaş, üretken ve uygulayıcı belediyecilik anlayışıyla Adapazarı’nı yaşanılabilen bir ilçe haline getireceğiz.

MHP Adapazarı Belediye Başkan Adayı Ahmet Tufan Demircioğlu : Ağzımdan Çıkan Söz  Senettir

Milliyetçi Hareket Partisi Adapazarı Belediye Başkan Adayı Ahmet Tufan Demircioğlu bugün düzenlenen kahvaltı programında basın mensuplarıyla bir araya geldi.

*30 Mart Seçimlerini  alacağız.

      *Ağzımdan Çıkan Söz  Senettir

*Herkese Adil Olacağız

*Şeffaf Olacağız

*Önceliğim Deprem

*TOKİ 4 kat  yapıyorsa  Vatandaşımda  yapacak

*Müteahhitler  alışverişi  Sakarya’dan yapacak

*Deprem Görmüş Evlerde  Üniversite  Öğrencileri Yaşıyor.

*Bütün Öğrenciler  bizim evladımız

*Sakarya  için  Üniversite  tek şans

*Sakarya’da  Tarım Bitti

Basın Toplantısına MHP İl Yönetim Kurulu üyesi ve teşkilattan sorumlu başkan yardımcısı Ömür Açba, MHP Adapazarı İlçe Başkanlığı’na eski yönetim kurulu üyelerinden İsmail Küçük, MHP Adapazarı Teşkilattan sorumlu Başkanı Vedat BALCIOĞLU,MHP Adapazarı Sosyal İşlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Erol KÖSE,MHP Adapazarı İlçe  Sekreteri Ali ÖZCAN, MHP Adapazarı İlçe Muhasibi Esin KARAGÖZ,MHP Adapazarı  Semim İşlerinden Sorumlu Komisyon Başkanı Necmettin KOÇ,MHP Adapazarı Kadın Kolları Başkanı Reyhan BIRAK,MHP Adapazarı  İlçe  Teşkilatı Basın Sorumlusu  İlhan FELEKOĞLU, MHP Üyeleri ve birçok basın mensubu katıldı. Demircioğlu düzenlenen basın toplantısında basın kuruluşlarından programa katılan gazetecilere kendini tanıtarak Adapazarı’nın geçmişiyle alakalı yapı ve çalışmalar hakkında çeşitli bilgiler vererek gelecekteki Adapazarı hakkında projelerini ortaya koydu.

Milliyetçi Hareket Partisi Adapazarı Belediye Başkan Adayı Ahmet Tufan Demircioğlu Adapazarı ve şehrin genel sorunlarını anlatı.

Milliyetçi Hareket Partisi Adapazarı Belediye Başkan Adayı Ahmet Tufan Demircioğlu “Adapazarı tamamıyla yaşanılabilir bir yer haline getirilmesi gerekir.1994 yılında dönemin iktidar partisi olan Anavatan Partisi’nden Adapazarı Belediye Başkanlığına Aday Adayı olduğum.Yaklaşık 20 yıl önce Adapazarı Belediye Başkanlığı’na aday adayı olduğum dönemde kamuoyuna tanıtım amaçlı hazırladığım kitapçıktaki projeleri sizlerle  paylaşmak istiyorum.. Milliyetçi Hareket Partisi Adapazarı Belediye Başkan Adayı Ahmet Tufan Demircioğlu “1994 yılında yani 20 yıl önce Adapazarı’nın büyükşehir statüsüne kavuşacağını düşündüm.  Büyük yatırımlar yapılması zorunlu hale geleceğini tahmin ettim.

Demiryolu, sanayi kuruluşları, zirai alet fabrikaları, park, AVM, ulaşım yolu ve otoparklar konusunda 19 yıl önce düşündüğü projeleri basın mensuplarına anlatan Demircioğlu şehire yakışır bir düzen oluşturmak konusunda bugünün şartlarıyla çok daha iyi çalışmaların yapılabileceğini vurguladı. 30 Mart’tan sonra herşeyin daha farklı olacağına dikkat çeken Demircioğlu o günden itibaren tüm Adapazarı’nın Belediye Başkanı olmak için uğraş verip, çalışacaklarını dile getirdi.

Ağzından çıkan sözün senet olduğunu belirten Ahmet Tufan Demircioğlu yaptığı konuşmada; “Sizleri tanımak ve teşkilatımıda sizlere tanıtmak için böyle bir toplantı düzenledim. Ben bir işadamıyım iş yapmasını bilirim. İş bitirmesini bilirim, iş bitirmesini lütfen kötü manada algılamayın. Başladığım işi bitirmesini bilirim. 1994 yılında da dönemin iktidar partisi Anavatan Partisi’nde Adapazarı Belediye Başkan Aday Adaylığında bulunmuştum. O yıldan bu yıla Anavatan Partisi’ndeydim. Son 1 buçuk aydır ise Milliyetçi Hareket Partisi’nin saflarına katıldım. Bu partinin çatısı altında siyaset yapmaya karar verdim.

1994’te Anavatan Partisi’ndeki el kitapçığımdı. Bunlar; Adapazarının büyükşehir statüsüne kavuşacağını düşünerek gerekli çalışmaların yapmanın zorunlu hale geleceğini düşündüm. Yatırımlar için belediyenin yurtiçi ve yurtdışı kaynakları gerekmektedir. Bu kaynakların yararlı olacağı düşüncesindeyim. Belediye olarak Adapazarı il sınırları içerisinde kurulan ve kurulacak büyük sanayi kuruluşlarının bu şehrin bazı sosyal eksiklerine katkıda bulunmaya yönelik çalışmalar yapmasını sağlayacağım. Anavatan Partisi Milletvekili Ersin Taranoğlu’nunda savunduğu düşünceden ilham alarak demiryolu hattını Mithatpaşaya kadar geriye çekip o alanı yeşillendireceğim. Faaliyetini şehrin merkezinde sürdüren zirai donatım fabrikasını E5 yanındaki Başak Traktör’ün yanına taşınmasını sağlayıp yerine park ve AVM yapacağım. 1994’te AVM’ler modern bir kavramdı şuan öyle değil. Şehrimizde açılması zorunlu olan yolların açılmasını sağlayıp şehre yakışır bir düzen verme düşüncesindeyim. 30 Mart’tan sonra bu rozet çıkacak ve tüm Adapazarı’nın Belediye Başkanı olmak için uğraş verip çalışacağız. Beni tanıyanlar iyi bilir ağzımdan çıkan söz senettir. Gerçekten tüm Adapazarı’nın belediye başkanı olacağım. En azından herkese adil olacağız. Şeffaf olacağız. Yaptığımız herşeyi Adapazarı halkının önünde yapacağız. Fazla ağdalı cümleler kuramıyorum çünkü siyasetçi değilim. Hepinize katılımlarınız için teşekkürlerimi sunuyorum.” dedi.

Ahmet Tufan

Demircioğlu

twitter.com/Ahmet_Tufan_D

Biyografi

1954 yılında Adapazarı’nda doğdu.

İlk ve orta öğrenimini sırasıyla Karaağaçdibi Büyük Gazi İlkokulu, İstanbul Tarhan Koleji ve Özel Moran Lisesi’nde tamamladı.

Yüksekğrenimini 1977 yılında İngiltere Leicester Polytechnic Textile’de tamamladı ve Tekstil Mühendisliği Diplomasını aldı.

1994 yılına kadar aile şirketleri olan Demircioğlu Tuğla ve Kiremit Fabrikası’nda toprak sanayiciliği yaptı.

Daha sonra inşaat sektörüne geçiş yaparak Demircioğlu İnşaat Limited Şirketi’ni kurdu ve Sapanca, Kırkpınar, Adapazarı’nda çeşitli projeler gerçekleştirdi.

Siyasi hayatına ise 1994 yılında Anavatan Partisi (ANAP) Adapazarı Belediye Başkan Aday Adaylığı ile adım attı. O dönem aday adaylık broşüründe kullandığı verilerin bugün hala gündemde olması çizdiği vizyonu ortaya koyuyordu.

2010 – 2013 yılları arasında üst üste 2 dönem Sakarya Trabzonlular Kültür ve Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu Başkanlığı yaptı.

Evli, 2 çocuk ve 1’de torun sahibi.

 HABER:HÜSNÜ KALKAN-FEHMİ DUMAN

Share
1115 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ