logo

reklam

Mutlu Işıksu: “ KALKINMA YERELDE BAŞLAR ”

131205101

Yerel yönetim anlayışlarının, şehrin

‘marka’laşmasında belirleyici bir unsur olduğunu

vurgulayan Işıksu, “Vatandaşımızın sesi, 

yönetimimizin de şeklidir” dedi.

131205101 131205102

AK Parti’den Adapazarı Belediye Başkanlığı’na talip olan Mutlu Işıksu, aday belirleme sürecinde yaptığı çalışmalarla dikkatleri üzerinde topladı. Aday başvurusunu coşkulu bir toplulukla ilan eden Mutlu Işıksu, sürecin en başından itibaren ortaya koyduğu samimi ve canlı bir performansla şehrin gündemine oturdu. Sivil toplum kuruluşları, muhtarlar, esnaflar ve vatandaşlarla bir araya gelen Işıksu, hemşehrilerinin belediyecilik adına yerel yönetimlerden beklentilerini dinlerken, AK Parti’nin kalkınmayı yerelde başlatan hizmet anlayışını da paylaşma imkanı buldu.

131205103 131205101

“MUTLU İNSANLARIN İLÇESİ ADAPAZARI ”

AK Parti iktidarının yerel yönetimlere verdiği öneme dikkat çeken Mutlu Işıksu, “İktidarımız döneminde yapılan düzenlemelerle ve kanunlarla birlikte, yerel yönetimler güçlendirilmiş ve etkinleştirilmiştir. Bize düşen, yerel kalkınmanın mimarı Başbakanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde 2023 vizyonu çerçevesinde Türkiye’nin ve Sakarya’nın yakaladığı ivmeyi Adapazarı ilçesinde de daha güçlü bir şekilde hissettirmektir. Adapazarı’nın kazanımlarını ve zenginliklerini arttıracak, vatandaşın doğrudan muhatap bulabileceği, fiziki ve sosyal beklentileri karşılanmış, her problemin üzerine kararlılıkla ve ivedilikle giden, mutlu insanların şehrini oluşturmak için çalışmalarımızı ekibimizle birlikte ciddiyetle sürdürüyor, yeni ve insan odaklı şehircilik projeleri ile göreve hazırlanıyoruz” dedi.

“MARKA ŞEHİR ADAPAZARI”

Işıksu, belediye hizmetlerinin toplumun her kesimini yakından ilgilendirdiğini hatırlatarak “Yönetim anlayışımız Adapazarı’ndaki her hemşehrimize ve Adapazarı’nın her köşesine ulaşarak hoş bir seda bırakacak, vatandaşlarımızın beklentilerine cevap verecek nitelikte olacaktır. Bizim, yönetimden, yönetmekten gayemiz, kentin problemlerine makul ve tutarlı çözümler üretmek, problemler karşısında önceki başarılı tecrübelerden istifade etmek ve hizmet çıtasını daha da yukarılara taşımaktır. Çözümlerin geliştirileceği sağlıklı istişare zemini oluşturmak için, paylaşımcı yönetim anlayışımızla var gücümüzle çalışacak, çözüm odaklı hizmet anlayışı ile Adapazarı’mızın bir Marka şehir olması hedefini birlikte.gerçekleştireceğiz” dedi.

 

Share
634 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ