logo

reklam

SAKARYA FOTOĞRAFÇILAR ODASI BAŞKAN VE YÖNETİMİNE HATIRLATMA

ADIM ,İSMAİL AYDIN SAKARYADA,YENİCAMİ SEMTİNDE PASAJ İÇERSİNDE 33 YILDIR PROFESONEL  FOTOĞRAFÇILIK YAPARAK,ZOR ŞARTLAR ALTINDA,MESLEĞİMİ SÜRDÜRMEYE ÇALIŞMAMLA BİRLİKTE DEVLETE,VERGİMİ KURUŞUNA KADAR,ÖDEYEN BİR  MÜKELLEFİM.

AYNI  ZAMANDA BENCE,HAKKI OLMADAN,FOTOĞRAFÇLAR ODASINA,ÇEŞİTLİ ŞEKİLLER İÇERSİNDE,ALIN TERİMDEN PARA ALINMAKTADIR.BENCE,BÖYLE HAKSIZ PARA ALINMAMASI GEREKİR.NEDENİNE  GELİNCE FOTOĞRAFÇIL ÇALIŞANŞANA ODA BAŞKANLIĞININ GÖREVİ ÜYELERİNİ KORUMAKTIR.

AMMA NE YAZIK Kİ,BİZİM HAKKIMIZI,BUGÜNE KADAR,HİÇ BİR ODA BAŞKANI VE YÖNETİM KONUYU ELE ALMADILAR.

NEDENİ’NE GELİNCE GEREK DÜĞÜN SALONLARINDA VE GEREKSE,DOĞA FOTOĞRAF ÇEKİMLERİNDE, ELİNE  FOTOĞRAF MAKİNESİ ALAN VE KAMERERA ALANLAR ,DEVLETE VERGİ VERMEDEN ÇEKİMLER YAPARAK VE AYNI ZAMANDA UCUZ OLARAK ÇEKİM YAPTIKLARI  BİLİNMEKTEDİR.HAL BÖYLE OLMAKLA BİRLİKTE,DÜĞÜN SALONLARINI İŞLETENLER TARAFINDAN,İŞ YERİ SAHİBİ OLMAYANLARA,VERGİ  MÜKELLEFİ OLMAYAN KİŞİLERE VİDEO VE FOTOĞRAF ÇEKTİRMEKTEDİRLER.

ŞİMDİ,SORUYORUM,FOTOĞRAFÇILAR ODASI VE YÖNETİMİN, GÖREVİ NEDİR?BENİM ALIN TERİMİ KORUMAKMI YOKSA,HAKKIMI  YEMEK Mİ?BÖYLE  ADALET  OLURMU,BU DURUMUN ACİLEN,KANUNİ  YOLDAN  ÇÖZÜLMESİNİ,BİRÇOK  FOTOĞRAFÇI ARKADAŞLARIMIN İSTEKLERİNİ DİLE GETİRMİŞ  BULUNMAKTAYIM.EĞER ÇÖZÜM  YAPILMAZSA,BEN ŞAHSEN,FOTOĞRAFÇILAR ODASINI TANIMIYORUM.  VE HAKKIMIDA ASLA HELAL ETMİYORUM.NEDENİNE GELİNCE BEN DEVLETE VERGİMİ VERECEĞİM.  KORSAN  ÇALIŞANLAR  VE DE İŞYERİ SAHİBİ OLMAYAN KİŞİLERİN,DÜĞÜN SALONLARINDA ASLA  FOTOĞRAF  VEDE  VİDEO ÇEKİMLERİ  YAPMAMALARI  GEREKİR.

BEN,ŞAHSEN,SAKARYA VERGİ DAİRESİNE SUÇ DUYURUSUNDA BULUNUYORUM.KORSAN OLARAK DOĞA FOTOĞRAFI ÇEKENLERİN VEDE DÜĞÜN  SALONLARINDA ,KORSAN FOTOĞRAF  VE VİDEO ÇEKEN  KİŞİLERİN ,MALİYE  TARAFINDAN DENETLENMESİNİ ÖNEMLE RİCA EDİYORUZ. (BİRÇOK  FOTĞRAFÇILAR  ADINA : İSMAİL  AYDIN )

Share
488 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ