logo

reklam

Sakarya İle Gurur Duyuyorum

131205107

AK Parti Seçim İşleri Başkanlığı Bölge Toplantısı’nda Sakarya Büyükşehir Belediyesi Başkan adayını açıklayan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, “Sakarya, deprem geçirmiş bir şehir. Ama yeni bir Sakarya doğdu. Yani külleri üzerinden ayağa kalkan bir Sakarya var. Tüm bunlar nasıl oldu? Hem Büyükşehir Belediyesi hem de merkezi yönetim el ele verdi. Başından beri çalıştık, çalışıyoruz ve farklı bir Sakarya’yı inşa ettik. Yeni dönem için yeniden Belediye Başkan Adayımız Zeki Toçoğlu’dur” dedi.

131205107

Başbakan Erdoğan; ‘Adayımız Zeki Toçoğlu’dur’

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, AK Parti Seçim İşleri Başkanlığı Bölge Toplantısı için davet edildiği İstanbul Haliç Kongre Merkezi’nde, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan tarafından Sakarya Büyükşehir Belediyesi başkan adayı olarak açıklandı. Necip Fazıl Kısakürek’in Sakarya Türküsü’nden ‘Yol onun, varlık onun, gerisi hep angarya; Yüzüstü çok süründün, ayağa kalk, Sakarya!’ dizeleri ile konuşmasına başlayan Başbakan Erdoğan, “Sakarya saf çocuğu masum Anadolu’nun. Değerli kardeşlerim, şu anda Sakarya’da mevcut Belediye Başkanımız Zeki Toçoğlu. Yeni dönem için yeniden Belediye Başkan Adayımız Zeki Toçoğlu’dur” diye konuştu.

131205106

Sakarya küllerinden doğan bir şehir

Büyükşehir Belediye Başkanı Toçoğlu, AK Parti Sakarya İl Başkanı Uncuoğlu ve AK Parti Sakarya Milletvekillerini sahneye davet eden Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, “Hakikaten yapılan hizmetleri görüyorsunuz. Bu yüzden anlatmamıza gerek yok. Sakarya, deprem geçirmiş bir şehir. Ama yeni bir Sakarya doğdu. Yani külleri üzerinden ayağa kalkan bir Sakarya var. Tüm bunlar nasıl oldu? Hem Büyükşehir Belediyesi hem de merkezi yönetim el ele verdi. Başından beri çalıştık, çalışıyoruz ve farklı bir Sakarya’yı inşa ettik. Hala bu inşa süreci devam ediyor. Sakarya, gurur duyacağımız bir şehir haline geldi. Mutluyuz ve bu mutluluğumuzu Sakarya halkı bu zamana kadar bizimle hep paylaştı” şeklinde konuştu.

 

 

Share
1331 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ